JUPEKO-Pokládka a renovace podlah

JUPEKO-Pokládka a renovace podlah

Kvalitní a pevná podlaha je základ každého interiéru. A právě od podlahy se odvíjí množství dalších barevných, interiérových a designových návrhů.

Je zvláštní, že tento důležitý nosný prvek vybírají uživatelé až na poslední chvíli. To ovšem není váš případ a vy se jako první při zařízené svého nového domova zajímáte ihned o podlahy. Podlahy České Budějovicefirma JUPEKO má při dodávkách a montáži podlahovin dlouholeté zkušenosti. Určitě vám poradí s výběrem a dle vašeho přání zajistí kompletní rekonstrukci nebo pokládku nových podlah. Můžete zvolit klasiku – dřevěné podlahy či laminátové podlahy, v nabídce jsou navíc korkové i PVC podlahy.

Moderní design - vinylové podlahy České Budějovice

Vinylová podlaha je velmi odolné PVC, jehož použití je možné kdekoliv. Vinylové podlahy České Budějovice nabízejí zdravé prostředí bez alergenů, měkký protiskluzový došlap a dlouhou životnost. Hlavní devizou je pružný a odolný povrch, rychlá a snadná údržba, odolnost proti vlhkosti, výborná akustika bez žádného cvakání a vynikající propustnost tepla z podlahového vytápění. Další výhody - moderní design, můžete vybírat z dekorů dřeva, kamene či dlaždic, rychlá pokládka a snadná opravitelnost. Dojde-li k poškození, není nic jednoduššího než poškozený díl vyměnit.

Atraktivní vzhled - plovoucí podlahy České Budějovice

Nejoblíbenější je pokládka plovoucím způsobem. Co to znamená? Že se  plovoucí podlahy České Budějovice nepřipevňují k podkladu ani ke stěnám. Dá se tedy obrazně říci, že tento druh podlahy na „podkladě plave“. Plovoucím způsobem lze položit třívrstvé dřevěné podlahy, podlahohy z Marmolea, laminátové podlahy, korkové podlahy a vinylové podlahy. Plovoucí podlahy - moderní alternativa dřevěných podlah, má jedinečné izolační vlastnosti, jednoduše se udržuje a je možné si ji pořídit v různých barevných variantách a dekorech. Rekonstruujete právě ve vašem domově podlahu? Naše doporučení - vinylové podlahy!

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h