Kancelářský nábytek České Budějovice - moderní řešení pracovního prostředí

Kancelářský nábytek České Budějovice - moderní řešení pracovního prostředí

Vysoký pracovní výkon zaměstnanců vám nepřímo může podpořit i příjemné pracovní prostředí vaši kanceláře. 

Kancelářský nábytek společnosti K+V Interier s.r.o. nabízí služby v kamenné provozovně ve městě České Budějovice. Samozřejmostí je i e-shop, kde můžete pohodlně objednat moderní řešení kancelářského nábytku. Firma vše dodá přesně podle vašich požadavků a odborně nainstaluje vše včetně netypických kusů. V nabídkovém vějíři se nachází i bytový nábytek. Nábytek je české provenience a lze na přání navrhnout i netypická řešení. Před dojednáním a návrhy se místnosti nejprve přesně zaměří a po té vytvoří nezávazný a bezplatný grafický návrh.

Doporučujeme kancelářské židle. Některé se na zmíněném e-shopu prodávájí s 5 % slevou!

Bytový nábytek od kvalitních českých a moravských výrobců

V nabídce je bytový nábytek od renomovaných nábytkářských firem jako jsou Dřevotvar Znojmo, Dřevotvar Jablonné nad Orlicí, Ton Bystřice pod Hostýnem, Jitona nebo Ittc Stima. Neexistuje poptávka, kterou by společnost  K+V Interier s.r.o. České Budějovice s pomocí těchto firem nedokázala uspokojit. Nábytkový program od Dřevotvaru Jablonné nad Orlicí Porte a Entre získal ocenění za 1. místo na výstavě designu Pragointerier. Na stránkách kvi.cz naleznete třeba i dětský nábytek (řada Mia a Next), který splňuje vysoké nároky na bezpečnost dítěte a vhodné materiálové a barevné řešení nábytku v dětském pokoji a jeho potřebnou variabilitu kompozice a složení.

Sedací soupravy - slevy až 60 % v konkrétních typech

Sedací soupravy z nabídky kvi.cz jsou vyrobeny pouze z kvalitních materiálů. Jde o poctivé řemeslné zpracování s dlouhou výdrží. Cena odpovídá kvalitě řemesla, nejedná se o výrobky na jedno použití. Přesto jsou sedací soupravy v některých typech nabízeny s výraznou slevou. Ta u některých kusů dosahuje až 60 %. Vyzkoušejte!

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h