Kde vybrat správný kancelářský nábytek

Kde vybrat správný kancelářský nábytek

Každý kdo si zařizuje novou kancelář, musí v první řadě vybrat nový kancelářský nábytek. 

Do kanceláře patří moderní kancelářský nábytek, který bude splňovat námi požadovaná kritéria, jako je funkčnost a design.  A kde ho vybrat? Na internetových stránkách najdeme spousty obchodů, jež se prodejem nábytku do kanceláří zabývají. Jak zvolit tu správnou firmu, která prodává kvalitní nábytek do kanceláří?

V první řadě bychom při výběru měli dát na to, jaké služby firma nabízí. Ideální jsou bezplatné poradenství, showroom, doprava zboží a také montáž. Ideální také je, pokud firma prodávající nábytek do kanceláří má možnost grafického návrhu. Stačí tak zadat pracovníkům své představy a rozměry místností a během několika dnů máte před sebou jasnou představu, jak bude vaše kancelář vypadat, a hlavně si ještě můžete vše upravit před samotným nákupem. Na internetu také najdeme mnoho referencí na dané firmy, které nám mohou při výběru pomoci.

Důležité také je, z jakého materiálu jsou kancelářská křesla, stoly a další kancelářský nábytek vyrobené. Zda se jedná pouze o lamino, kombinace s kovem, přírodní dýhu apod. V dnešní době je takřka neomezený výběr v barvách a kvalitě a není snad nic, co by dle přání zákazníka nešlo zařídit, proto je rozhodně dobré podívat se na to, co jednotlivé firmy nabízejí, a rozhodnout se až podle toho, co bychom opravdu chtěli a co se nám bude nejvíce líbit.

 

Kancelářský nábytek od ATS Holding s.r.o.

Pokud bychom chtěli být konkrétní, tak jednou z kvalitních a osvědčených firem, která nabízí kancelářský nábytek, je firma ATS Holding s.r.o. z Havlíčkova Brodu, která má mnoho spokojených zákazníků z celé České republiky.

Do její nabídky patří kancelářská křesla, židle, výškově nastavitelné stoly, kartotéky,  kontejnery, kancelářské stoly na míru, kompletní sortiment pro zasedací místnosti nebo recepce a mnoho dalšího. Tato firma má svůj showroom, kde si každý zákazník může prohlédnout vše potřebné a také konzultovat své plány a představy s odborníky.

Mezi hlavní výhody této firmy patří odborně proškolení zaměstnanci, kteří za každé situace dokáží poradit, zhotoví dispoziční návrh zdarma, zajistí dopravu zdarma po celé České republice a navíc také zajistí výrobu atypického nábytku podle konkrétních potřeb zákazníka.  ATS Holding s.r.o. má také svůj eshop s katalogem, kde si každý zákazník může vybrat z celkem dvaceti ucelených řad kancelářského nábytku, kde je cca 2000 prvků nábytku.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h