Když odsavač par, tak určitě kvalitní

Když odsavač par, tak určitě kvalitní

Odsavače par
Trh nabízí odsavače par v těchto druzích - klasické odtahové komínové digestoře rohové, ke zdi, ostrůvkové nebo rustikální dále recirkulační vestavné, podvěsné a výsuvné.

V našem internetovém obchodě s tímto sortimentem nabízíme odsavače par CATA a EMPIRE - privátní značka společnosti ČEKO IMPORT a.s., která odsavače par vyrábí pouze z evropských komponentů s bezkonkurenčním poměrem užitková hodnota/cena. Jedná se o špičkové výrobky – silný výkon a tichý hod se zpětnou klapkou.

 
Odsavače par – účinný spotřebič

Odsavače par s odtahem jsou nejpoužívanější, ale pokud nemáte tento spotřebič kam vyvést, je naprosto zbytečné o něm uvažovat. Pokud máte k dispozici odtah, tak si pamatujte, že čím je odtahové potrubí širší, kratší, hladší, tím lépe. Pro větší kuchyně je vhodnější odsavač par se silnějším výkonem, a to i v případě, pokud je kuchyň spojena s obývacím pokojem.   Recirkulační odsavače par s filtrem nepotřebují vnější vývod, a proto se dají kdekoliv umístit. Vzduch čistí speciální filtry vně odsavače, kdy přefiltrovaný vzduch se vrací zpět do prostoru.  Kovové filtry jsou omyvatelné, ovšem to neplatí u filtrů uhlíkových, které se musí dvakrát do roka měnit.   Díky tomuto jedinečnému principu, nejsou odsavače par závislé na komínu či šachtě a dají se umístit, všude tam, kde to dovolí dispoziční řešení vaší kuchyně.

Efektní odsavače par za prima ceny


V každém případě se před koupi odsavače par poraďte s odborníkem nebo přímo prodejce.  Obecně platí, že nejpodstatnějším údajem je výkon spojený s hlučností. Kvalitní odsavače par by měly za jednu hodinu vyměnit vzduch v místnosti minimálně desetkrát. Větší prostor by měla pokrýt digestoř s výkonem 700m3/h. A pokud doma nechcete příliš hlučný spotřebič, volte odsavač par, jež je označen jako tichý – ten nepřekračuje ani při nejvyšším výkonu hodnotu 56 dB.  

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h