Když venkovní osvětlení domu, tak kvalitní!

Když venkovní osvětlení domu, tak kvalitní!

Dobře osvětlená zahrada podtrhne příjemnou venkovní atmosféru a dá vyniknout zákoutím a rostlinám. Venkovní osvětlení domu musí být především funkční a bezpečné, chrání nám naše domovy před vstupem nežádoucích návštěvníků.

Před samotnou objednávkou osvětlovacích těles si důkladně promyslíme, kde by z praktického hlediska bylo venkovní osvětlení nejúčelnější, a která svítidla budou přenosná nebo pevně zabudovaná. Větší pozemek si žádá zahradní reflektor, světelný kužel namíříte na vybranou část svého pozemku a tím ho i opticky zvětšíte. Rozhodně doporučujeme osvětlit vstup do domu, okolí zahradních cestiček, odpočinkovou plochu, garáž a vchod do sklepa. 

Funkční a bezpečné zahradní LED osvětlení

Vstup do domu zabezpečíte pouze kvalitním osvětlením.  Zahradní LED osvětlení zvyšuje bezpečnost okolí domu a usnadňuje orientaci příchozích návštěv. Odpočinkové zákoutí nejlépe osvětlíte stojícími lampami nebo závěsnými svítidly, pro tento účel lze využít i přenosné osvětlení. Kloubovými lampami s nastavitelným směrem paprsků vám nádherně zvýrazní zajímavé architektonické detaily stejně jako skupinku rostlin. Lampy se stínidly se používají k nasvícení vodní hladin, různých zákoutí, skalek, záhonů, okrasných dřevin apod. Nedoporučujeme ozdobné a barevné světla, v zahradách působí nevkusně a rušivě.

Efektní venkovní nástěnné osvětlení

Trh nabízí venkovní nástěnné osvětlení v mnoha provedeních. Podle stylu a vkusu je možné zvolit kovové, dřevěné nebo keramické svítidla, jež se prodávají v různých cenových relacích. Oblíbené je venkovní osvětlení, které disponuje senzorem pro snímání pohybu a dle potřeby se rozsvěcuje. Romantickou atmosféru vytvoří i bambusové paprsky, jedná se o malé olejové lampy. Paprsek zapíchnete do země, do zásobníku se nalije olej, zapálíte knot a světlo je tam, kde ho potřebujete. Ve velké oblibě jsou lampy využívající solární akumulátory, ovšem počítejte s krátkou životností.  

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h