Klempířské a pokrývačské práce - TOMI

Klempířské a pokrývačské práce - TOMI

Naštěstí je pryč doba, kdy jsme marně hledali dobrého řemeslníka na klempířské práce.

A tak nám zatékalo do střech kolem komína a žlaby byly samá díra. Dnes stačí do vyhledávače zadat klempířství Český Krumlov, zvolíte vhodný termín zakázky a již se o nic nemusíte starat. Nabídka výrobců je rozmanitá, máte možnost si vybírat z více druhů materiálů, od zatracovaného pozinkovaného plechu až po měď.  S ohledem na velké možnosti je lépe se před samotným výběrem materiálu poradit s odborníkem, aby provedené klempířské práce dlouhodobě splnily svůj účel a předešlo se možným problémům.

Pokrývači Český Krumlov – záruka kvality

Střecha je korunou domu a proto na ní nešetříme. A čím je složitější tvar střechy, tím mají pokrývači Český Krumlov s pokládáním a pokrýváním střech více práce. Proto je nutné si najít zkušeného pokrývače. Jeho hlavní náplní je nejen položení střešního materiálu, ale i oprava samotné střechy.  Dá se říci, že pokrývači jsou nejdůležitější pracovníci na stavbě a bez nich bychom neměli doslova "střechu nad hlavou". Obdivuhodné je už to, v jakých podmínkách musí pracovat, a přesto jim jde práce pěkně od ruky. Denně pracují ve výškách na různorodých stavbách a budovách a to kolikrát i v nepříznivém počasí.

Střechy Český Krumlov! Svěřte realizaci profesionálům

Stavíte dům nebo jen plánujete výměnu střešní krytiny? Nevíte, na koho se obrátit a kdo má dlouholeté zkušenosti v tomto oboru? Je třeba si opravdu dávat pozor, koho si "pustíte na střechu", neboť jde o bezpečnost všech, kteří budou v domě bydlet. A proto dejte přednost týmu pracovníků, kteří své profesi rozumí a mají skvělé reference - střechy Český Krumlov. Společnost TOMI byla založena v roce 1997 a svou činnost prezentuje na portálu strechytomi.cz, kde jsou k dispozici adresa, email a telefonní číslo včetně ukázek realizovaných střech. 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h