Komfortní kanceláře Praze City Center

Komfortní kanceláře Praze City Center

Praha 1 je centrum veškerého dění v metropoli, střetávají se zde businessmani z celého světa. 

Kancelář je vaše vizitka a částečně se bude podílet i na vašem úspěchu k získávání lukrativních zakázek. Toužíte-li po pohodlí a luxusu - kanceláře Praha City Center je dobrá volba.  Klienti si cení nejen výhodnou pozici v našem hlavním městě, ale i dostupnost řady služeb a občanskou vybavenost nacházejících se přímo v prostorách v Praze City Center. Zde si také můžete zapůjčit a dobít elektromobil. To je možné jen málokde. Navíc vy a vaši hosté mají k dispozici kolem tří stovek parkovacích míst. A pokud preferujete MHD – pět minut chůze a jste u metra, na tramvajové či autobusové zastávce.

Kanceláře Praha 1 – dodejte lesk vašemu podnikání

Prahu 1 svírají oba břehy Vltavy, nalézá se zde středověké jádro metropole. Mnoho objektů z tohoto místa je na seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO. Pražský hrad, Staroměstské náměstí, Karlův most nebo židovská čtvrť Josefov jsou architektonické skvosty, které jako první touží spatřit povětšina návštěvníků. Neopomínáme Malou Stranu, kde sídlí parlament a vláda České republiky. Je pochopitelné, že zdejší nemovitosti se řadí k těm nejdražším v metropoli, zajistí vám taková adresa ohromnou prestiž.

Pronájem kanceláře Praha 1 - služby

Pronájem kanceláře Praha 1 se vám vyplatí po všech stránkách. Tato lokalita má zvuk a je nezapomenutelná jak svými historickými památkami, tak i prostředím, které udělá na vaše hosty obrovský dojem. Ve volném čase se svými klienty můžete využít spoustu služeb.  Ženy si mohou odskočit upravit účes do kadeřnictví. V salonu Vogue nepracují žádní amatéři, ale tým kadeřníků, jež své dovednosti získali v zahraničí. Svou roztěkanou mysl si můžete uklidnit v BABOR Spa - péče o tělo, vyrovnává tělo i duši.  Lze využít i bankovní služby, automyčku, přepravní síť DHL, nechybí občerstvení - Bistro Provocateur se těší na vaši návštěvu.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h