Komfortní ložnicový a dětský nábytek

Komfortní ložnicový a dětský nábytek

Vyletíte z rodičovského hnízda a zakotvíte v manželském přístavu. Hned na začátku si nejvíce krásných chvil užíváte v posteli, kde se po dlouhém a náročém dni společně setkáváte.

Proto je velmi důležité vybrat si kvalitní postel, aby vám vaše krásné chvíle nic nerušilo. Neméně důležitý je i kvalitní spánek, a zejména s přibývajícím věkem, potřebujeme si vytvořit na spaní ty nejlepší podmínky.

Výbornými vlastnostmi disponují postele z masivu, které jsou velmi pevné a vyrábějí se z toho nejlepšího dřeva. Tato skutečnost se vždy pozitivně odrazí na kvalitě vašeho spánku. Dřevo nejen pěkně voní, ale navíc má i dlouhou životnost. Do ložnice se nevyplatí kupovat nekvalitní nábytek, neboť na postelích trávíte značnou část svého života. Pro seniory jsou vhodné postele se zvýšenou lehací plochou, neboť díky zvýšenému uložení matrace nemusí každý den vstávat ze dřepu a tak namáhat své klouby.

Kvalitní dětské postele! Základ zdravého spaní

Každé narozené dítě potřebuje na spaní svou postýlku. Děti rostou jako z vody a malé postýlky střídají dětské postele. Pokud máte dětské postele ve svém hledáčku, tak se doporučuje zkombinovat postel s dětským nábytkem. Ideální je nákup rostoucího nábytku.  Co je to rostoucí nábytek?  Jedná se o nábytek, který se dá speciálně upravovat a kombinovat k výšce dítěte až do dospělosti. Dětské postele jsou velmi důležité pro správný vývoj dítěte, a proto raději dejte přednost kvalitě, postele z masivu jsou nesrovnatelně spolehlivější než ty z dřevo-třísky.

Moderní dětský nábytek – život plný radosti


Dětský pokoj, to je ráj dětí, to je místo na hraní, učení a spaní. Dětský nábytek by všem těmto funkcím měl vyhovovat, rozhodně nesmí chybět stůl s ergonomickou židlí, komoda se šuplíky a police pro různé věci, nesmíme opomenout ani na šatní skříň. Velmi oblíbené jsou postele, pod kterými jsou úložné šuplíky a různé kapsy, na hračky jsou ideální pojízdné barevné kontejnery.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h