Komfortní zahradní nábytek - werdina-shop.cz

Komfortní zahradní nábytek - werdina-shop.cz

Zajímáte se o zahradní nábytek z masivu? Masivní dřevo -  ekologický materiál, který je velmi populární mezi výrobci nábytku. Využívá se měkké a tvrdé dřevo nejvyšší kvality. Měkká dřeva jsou borovice, smrk, cedr, topol atd.  Masivní dřevo zahrnuje: dub, bříza, jeřáb, jasan, ořech atd.  Jakýkoli druh dřeva má své vlastní charakteristiky v oblasti výroby nábytku a jeho použití. Například na skříně se používá smrk a borovice je vhodná pro čalouněný nábytek.  Ohromně odolný je masivní zahradní nábytek vyrobený z dubu, což se odráží na jeho ceně.  Je třeba také poznamenat, že buk je vynikající náhrada za dubové dřevo.

Lavice z masivu – efektní design

Zahradní nábytek získává na stále větší popularitě.  Je navržen pro pohodlné uspořádání venkovních rekreačních zařízení, musí být v harmonii s okolní krajinou. Lavice z masivu zdobí mnohé zahrady a zpravidla jsou vyráběny z borovicového dřeva. Nutná je ochrana proti vlhkosti, z toho důvodu se dřevo natírá speciálním lakem s UV ochranou. Zahradní nábytek vyrobený ze dřeva se stal nedílnou součástí moderního designu krajiny. Použití dřevěných zahradních doplňků zdůrazňuje styl majitele. Vkusný a stylový zahradní nábytek z masivu promění i tu nejobyčejnější zahradu na umělecké dílo. A to jen díky široké nabídce druhů, vás potěší svou praktičností a krásou.

Kvalitní stoly a židle z masivu vám vydrží dlouhá léta

Sháníte kvalitní a pěkně designované stoly z masivu? Unikátní zahradní nábytek z masivu nabízí internetový obchod werdina-shop.cz. Tento špičkový eshop se na zahradní nábytek specializuje a vy si tak můžete vybrat originální kousky, které nejsou hned tak někde k vidění. Nepřehlédnutelná je kategorie ´židle z masivu´ - úžasné tvary, rustikální styl, ideální na chalupu, chatu, do restauračních zařízení a zahradu.  Výhody masivu - maximální komfort při používání, šetrný k životnímu prostředí, krásně zapadne do přírodního prostředí, spolehlivost a dlouhá životnost.  

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h