Koupelna, ve které vítězí čistota!

Koupelna, ve které vítězí čistota!

Také máte pocit, že vaše koupelna je místem bojiště, kde se pravidelně utkáváte s bakteriemi a nečistotou? Poradíme vám, jak tento boj vyhrávat!

 

Také máte pocit, že vaše koupelna je místem bojiště, kde se pravidelně utkáváte s bakteriemi a nečistotou? Poradíme vám, jak tento boj vyhrávat!

 

Koupelna je místem, kde je teplo a také vlhko, proto se právě zde bakteriím daří nejlépe. V případě, že toužíte po dokonalé čisté a uklizené koupelně, je třeba myslet na hygienu nejen toalety!

 

Čistota díky čistícím prostředkům?

 

Čistící prostředky, které v reklamách udělají z každé koupelny místo podobné ráji, jsou v realitě v tom lepším případě jen malým pomocníkem, jak zabránit tvorbě bakterií. Pokud vás již nebaví každodenní a přesto bezúčelné uklízení, drhnutí a čištění své staré koupelny, pak se zamyslete nad novým vybavením koupelny.

 

OBRÁZEK č.1 s popisem: Moderní koupelnová nábytek má v mnoha případech antibakteriální úpravu. Na obrázku minimalistický nábytek do koupelny značky Le Bon.

 

Každá starší koupelna má svá ‘’slabá místa’’, se kterými si prostě žádný zázračný přípravek neporadí. Řešením je výměna starého zařízení za nové. Kvalitní materiál koupelnového nábytku má speciální antibakteriální úpravu, která vám zajistí nejen snadný úklid, ale také dlouhodobě bezpečnou domácnost.

 

S čím začít?

 

Nejste (finančně) připravení na přestavbu a nové vybavení koupelny? Pak můžete začít maličkostmi, například takový bezdotykový odpadní koš vám zaručí, že vaše děti nebudou ohrožené bakteriemi, i když si neumyjí ruce.

 

OBRÁZEK č.2 s popisem: Vana nebo umyvadlo - Právě zde je často více bakterií než v toaletě!

 

Myslíte si, že největším ‘’bakteriovým’’ strašákem je toaleta, pak jste na omylu! Toaleta je čištěná mnohem více, než taková vana či umyvadlo, proto je právě v těchto místech mnohem více bakterií, které ohrožují zdraví vaší rodiny, ale také vizuální krásu vaší koupelny. Řešením může být nákup nového umyvadla, které se dá pořídit v kombinaci s umyvadlovou skřínkou. Materiál umyvadla, ale také skřínky je v případě dobrého výrobce ošetřený antibakteriální úpravou.

 

Už víte, jak zařídit koupelnu?


Mohlo by Vás zajímat: Nábytek do koupelny

 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h