Kovové regály-základ vybavení každého obchodu a skladu

Kovové regály-základ vybavení každého obchodu a skladu

Regálové systémy prošly v poslední době ohromným vývojem. Máte jedinečnou příležitost si zařídit svůj sklad, obchod, archív nebo domácnost moderními kovovými regály, kde především oceníte vysokou stabilitu, bez šroubovou montáž a jednoduchou přestavitelnost polic. 

Pokud máte o regály do obchodu zájem, vyplatí se vám zavítat na portál eu-regaly.cz, kde garantují nejnižší ceny na trhu.  Novinkou je online konfigurátor, ve kterém si policové regály navrhnete na míru a tím zrychlíte objednávku. Máte-li speciální požadavky, stačí firmu kontaktovat.

Kovové regály – osvědčená klasika

Prostřednictvím online konfigurátoru nejen urychlíte, ale i usnadníte svou objednávku. Při návrhu policových regálů je třeba přesně zadat několik základních parametrů, na základě kterých vám specialisté, vyrobí regály přesně na míru. Výhodou takového intuitivního návrhu policového regálového systému je mimo jiné i vizuální zobrazení návrhu - online hned vidíte, jak budou vaše policové regály do skladu, regály do obchodu nebo do archívu či domácnosti vypadat po smontování. Po odeslání objednávky budou v co nejkratším čase vaše policové regály vyrobené a dovezené až k vám domů.

Základem vybavení obchodu a skladu je stabilní regálový systém

Trh roste a nabízí ohromné množství produktů. Nelze se tedy divit, že je největší zájem právě o regály do skladu.  Hlavní přednosti policových regálů do skladů je velice jednoduchá montáž a všestranné využití.  Nemusíte se obávat, že bude muset dle nejasného návodu si kovové nebo plastové regály určené do domácnosti montovat celé sami. Firma dodává regály předmontované – boky jsou vcelku, takže konečná montáž vám nezabere hodně času. Pouze vsunete jednotlivé nosníky a police do regálových bočnic. Vysoká stabilita a kvalita se snoubí s jednoduchostí -  eu-regaly! Český výrobek vyvíjeny dle evropských norem!

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h