Kovové šatní skříně TechnoBank

Kovové šatní skříně TechnoBank

Kovové šatní skříně TechnoBank se vyznačují několika důležitými vlastnostmi - šatní skříňky jsou vyrobeny v České republice, nabízejí mnoho provedení a barevných variant, jedná se o kvalitní výrobky. Plechová šatní skříňka nejspíš nebude ten typ nábytku, kterým si vybavíte svou předsíň anebo ložnici. Na druhou stranu se ale jedná o nábytek, se kterým přicházíte do styku po celý svůj život.

Šatní skříňky pro školy

Kovové šatní skříňky a boxy dodáváme do základních a středních škol. Zákazníkovi připravíme návrh na míru jeho požadavků a prostor šaten, pro které jsou skříně určeny. Důležité jsou barevné kombinace dveří skříněk a boxů, které jsou navrženy tak, aby korespondovaly s barevností interiéru.

Šatní skříně pro fitcentra, sportoviště a aquaparky

Šatny fitcenter, sportovních hal, plaveckých bazénů a aquaparků jsou dalšími místy, kde lze narazit na naše kovové skříňky. Ve většině těchto případů se zde setkáte s variantou, která je vybavena i předlavičkou. Další důležitou vlastností tohoto typu skříněk je kvalitní odvětrávání.

Fotografie realizovaných dodávek a vybavení šaten naleznete na našich stránkách v sekci Reference – šatní skříňky a boxy.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h