Kovový nábytek do každé dílny a kanceláře

Kovový nábytek do každé dílny a kanceláře

Kovové skříně a dílenský stůl – nezbytné zařízení a vybavení dílen, výrobních provozů, kanceláří, garáže, závodů firem, servisů, škol a dalších zařízení. 

Kromě dílenského stolu a kovových skříní se pracovníci neobejdou bez ponku, pojízdného dílenského kontejneru, zásuvkové skříni, plastových boxů, regálů, židlí, dílenského vozíku atd.  Dílenský nábytek je určen pro každodenní použijte v dílně, výrobním závodě nebo servisu, proto upřednostněte vyšší kvalitu před nízkou cenou. Plechová skříň s dobrým zámkem najde své uplatnění i ve vaší kůlně, pokud potřebujete něco narychlo před nenechavci schovat.

Základ každé dílny – dílenský stůl a kovové skříně

Sháníte kvalitní kovové skříně? Internetový obchod all4.cz nabízí velké množství variant plechových skříní - univerzální kovové skříně s praktickými policemi, lze si zvolit police podle nosnosti. Ty upotřebíte nejen v dílně na nářadí, ale i v kanceláři na uložení důležitých dokumentů. Velký zájem je o kovové spisové skříně, které se dají uzamknout a je na vás, zda vám lépe budou vyhovovat posuvné nebo křídlové dveře. Dveře nejsou vyrobené pouze z ocelového plechu, ale i ze dřeva. Nebo vám do vašeho interiéru lépe zapadnout plechové skříně s žaluziovými dveřmi? Tímto nabídka nekončí. Do ordinace nebo laboratoře si můžete objednat kovové skříně s prosklenými dveřmi.

Ohromný výběr dílenského nábytku na all4.cz

Společnost PROFI LIGHT CS vybaví váš provoz kvalitním profesionálním dílenským nábytkem a regály. Největší zájem je o dílenský stůl – ponk a dílenské skříně. Kovový dílenský nábytek je cenově náročnější jako dílenský nábytek hobby ze supermarketů, ovšem jeho kvalita je nesrovnatelná. Dílenský nábytek z internetového obchodu all4.cz špičkovou kvalitou splňuje všechny požadavky pro vaši dílnu, servis nebo výrobu. V tomto zákazníky oblíbeném eshopu si můžete objednat i různé regály, kancelářský nábytek, měřící techniku, konferenční a jídelní stoly, vybavení do šaten a další.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h