Kuchyně snů od katalognabytek.cz

Kuchyně snů od katalognabytek.cz

Kuchyně je v mnoha domácnostech centrem dění a kromě přípravy jídel se v ní odehrávají i každodenní debaty členy rodiny. 

I proto byste si měli dopřát moderní kuchyni, kde jednotlivý nábytek vytvoří dokonalou souhru, která prostor kuchyně výrazně zútulní.  Zde nedoporučujeme šetřit, ideální je pořízení nové kuchyně.  Jednou z nejdůležitějších součástí kuchyňské linky je její pracovní plocha. Pracovní desky do kuchyně nabízejí více možností materiálů a jejich barev. Od levnějších verzí, jakými jsou laminátové desky či klasické dřevo, až po odolné, ale o něco finančně náročnější provedení pracovních desek vyrobených z umělého kamene, žuly, mramoru či dokonce z nerezu. Při výběru barvy pracovní desky do kuchyně se nebojte experimentovat a klidně si vyberte kontrastní odstín, který místnost výrazně rozzáří. Nezapomeňte na vhodný dřez a baterii.

K nejprodávanějším kouskům patří: kuchyně KARMEN GREY, kuchyně LAURA nebo kuchyně v rustikálním pojetí AMELIA.

Trend v bydlení -  propojení kuchyně a obývacího pokoje

Mnozí lidé boří stěny, aby dosáhli spojení těchto dvou místností, jiní si tuto možnost zvolí, již při stavbě rodinného domu.  V obýváku, který je spojen s kuchyní, se nelze vyhnout pachům vznikajícím při vaření.  A pokud patříte k těm, kteří rádi hostí různé návštěvy, je třeba se při spojení obýváku s kuchyní připravit i na to, že vám návštěva bude krásně vidět na obsah pracovní desky či sporáku. Dále je třeba myslet i na to, že v obývacím pokoji budete mít více hluku. Hluk sporáku, digestoře, různých spotřebičů, to vše vám bude možná znepříjemňovat sledování televize nebo rozhovor s návštěvou.

Vhodné osvětlení do kuchyně

Na pracovní desku si musíte řádně posvítit, abyste nezkazili připravovaný pokrm třeba záměnou cukru za sůl. Ano, k dokonalé přípravě jídla neodmyslitelně patří i osvětlení pracovní desky. Zapomeňte na klasické žárovky, hitem nasvícení pracovní desky je LED osvětlení. Své oblibě se těší pro nízkou spotřebu, dlouhou životnost a odolnost proti častému zapínání a vypínání. Při jeho koupi si všímejte, zda není stavěné jen na náladové osvětlení a zda lze vyměnit LED žárovku po skončení životnosti. Není to totiž samozřejmost.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h