Kulečníkový stůl - mějte svůj vlastní!

Kulečníkový stůl - mějte svůj vlastní!

Kulečníkové stoly
Billiard je celosvětově známá a velmi oblíbená stolní hra. Máte možnost si zvolit z této nabídky kulečníkových stolů. Kulečníkový stůl pro hru karambol, který je bez děr s ostrými pogumovanými hranami. Kulečníkové stoly s šesti děrami nazýváme pool, a pak jste zajisté viděli podivné kulečníkové stoly snooker, které se liší velikostí a počtem koulí.

Tady záleží na dané zemi a její kultuře. Biliard jinak řečeno kulečník je dovednostní sport hraný pomocí tága, s kterým šťoucháme do koulí volně rozhozených po stole potaženém plátnem. Prapůvod této hry spadá do 12. století, kde se hra s koulemi začala hrát v Anglii. Nehrálo se ovšem na stole, ale na krátce střiženém trávníku.


Kulečníkové stoly s kvalitním plátnem

 
První kulečníkové stoly spatřily světlo světa až v 15. století ve Francii, kde šlechta tuto hru přenesla zvenku do zámeckých interiérů. Kulečníkové stoly! Pravidla biliardu se nalezly i v soukromých věcech francouzského krále Ludvíka XI. Pravdou je, že až Francouzi tuto hru zpopularizovali. Ceny kulečníkových stolů se pohybují od dvou tisíc až k statisícům, ale to už máte umělecký skvost ze dřeva. Ke kulečníkovým stolům je nutné zakoupit tága a koule. Jedno tágo vychází na 600 Kč a více, můžete si zakoupit dvoudílné šroubovací nebo vyrobené z jednoho kusu. Kulečník je nízko nákladový sport, přístupný všem sociálním vrstvám.


Kulečníkové stoly Pool Billiard s příslušenstvím za fantastické ceny


Pokud sháníte kulečníkové stoly Pool Billiard, tak rozhodně zavítejte do našeho internetového obchodu se sortimentem pro váš lepší domov. Kde si v sekci ´Volný čas´ můžete objednat špičkové kulečníkové stoly za rozumnou cenu. Kvalitní zábava může začít. Jen s kulečníkem zažijete to správné napětí!   Nenabízíme jen kulečníkové stoly, tága a koule, ale i další příslušenství – lampy, stojany, křídy, prodlužovací ramena atd.
 
 Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h