Kvalitní a dostupné truhlářské služby

Kvalitní a dostupné truhlářské služby

Kvalitní truhlářská práce je v současnosti dostupná pro všechny, kteří ocení poctivě vyrobený nábytek. Stačí si vybrat zkušené a schopné truhláře z vašeho okolí. V následujícím článku se proto dozvíte, jak takového dodavatele najít. Zároveň vám dáme tip na partu truhlářů z Prahy, kteří mají talent i zkušenosti.

Výroba na míru nemusí být drahá

Většina lidí je přesvědčená, že zakázková výroba nábytku stojí velké peníze. Ve skutečnosti jsou truhlářské práce srovnatelné s cenami průměrně drahého nábytku. Navíc se vyhnete mnoha kompromisům při stavbě nebo úpravě vašeho bydlení. U nábytku a dřevěných konstrukcí si totiž můžete vybrat podle svých představ prakticky vše – materiál, design, kování, povrchovou úpravu i různé doplňky.

* Nejen proto se vyplatí obrátit na truhláře, kteří své práci rozumí a mají cit pro design. Získáte tak originální nábytek přesně podle svých představ.

* Navíc vám dáme dobrou radu – vybírejte si truhlářskou firmu z vaší lokality. Na dopravě materiálu / hotového nábytku ušetříte víc, než si myslíte.

 Jak vybírat truhlářskou firmu

Specialisty na zakázkové truhlářské práce snadno najdete ve všech větších městech České republiky. Pokud preferujete kvalitu za rozumnou cenu, doporučujeme začít vybírat podle WWW stránek firem z vašeho okolí (k hledání můžete použít i katalog Firmy.cz). Ušetříte si tak čas za zbytečné osobní návštěvy provozoven s nejistým výsledkem.

* Jakmile budete mít vybráno, je na čase poslat zvolené firmě poptávku a vyžádat si nezávaznou cenovou nabídku.

* Nezapomeňte, že čím přesnější budou vaše požadavky, tím nižší bude riziko nepřesné kalkulace.

Víte, že:

* nejčastěji se na míru vyrábí vestavěné skříně, samostatně stojící skříňky a komody, šatní skříně, postele, stoly nebo  kuchyňské linky? Výjimkou ale nejsou ani zastřešení pro venkovní posezení nebo zahradní nábytek.

 Tip na truhláře z Prahy 10

Truhlářské práce pro firmy i domácnosti z Prahy nabízí ČESKÉ DVEŘE s.r.o. (tel.: 608 967 694, email:info@sapelky.cz). Zaměřuje se zejména na výrobky z masivního dřeva a deskových materiálů. V nabídce nechybí ani skleněné výplně nebo kvalitní kování Blum, Hettich a další. K tomu si přidejte fortelnou ruční truhlářskou práci a budete mít doma unikátní kus nábytku, který vám bude sloužit po mnoho let.

 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h