Kvalitní odsavače par pro kvalitní život

Kvalitní odsavače par pro kvalitní život

Odsavače par

Proč odsavače par? Nezamořte svůj pěkný byt kuchtěním. Jen špičková digestoř vás zbaví nežádoucího zápachu plynu a výparů při vaření. Výběr odsavačů par je obrovský.

Máte možnost si pořídit jednoduše ovladatelné digestoře, kde levné modely disponují manuálním, tlačítkovým nebo posuvným ovládačem, zatímco elektronický odsavač par nabízí vyšší komfort. Pokud nehodláte na tomto zařízení šetřit, tak si pořiďte digestoř s šestým smyslem. Tyto spotřebiče mají zabudované elektronické senzory, které reagují na kouř, teplo a páru. A vy sami si určujete hodnotu, při které má odsavač zapnout a vypnout.  

Vyberte kvalitní odsavač par na T-digestoře.cz. Vše skladem!

Odsavače par CATA a EMPIRE – vybavení vaší kuchyně  

Trh nabízí ohromné množství značek. A pokud sháníte kvalitu za rozumné ceny, tak vás vítáme v našem internetovém obchodě s tímto sortimentem. Nabízíme špičkové digestoře CATA a EMPIRE - privátní značka společnosti ČEKO IMPORT a.s., která kuchyňské digestoře vyrábí pouze z evropských komponentů s bezkonkurenčním poměrem užitková hodnota/cena. Podle dispozičního řešení vaší kuchyně je nutné si zvolit správný typ odsavače par – odtahový nebo recirkulační. Pokud máte v kuchyni odtah ven, tak nejúčinnější jsou komínové odsavače par, které se instalují nahoru mezi skříňky, do ostrůvku nebo do rohu kuchyňské linky. V jiném případě je nutné zvolit recirkulační verzi, kdy odsávaný vzduch se dostává k filtrům, které ho zbaví vlhkosti a zápachu. Přefiltrovaný vzduch se poté vrací zpět do místnosti.

 Odsavače par CATA a EMPIRE – praktický a estetický pomocník

 Před vlastní instalaci nikdy neuškodí se poradit s odborníkem, zabráníte tak zbytečným problémům.  Žel ani ten nejdražší odsavač par neodvede 100% veškeré páry vzniklé při vaření, přesto velké procento zachytí a zbaví vás nepříjemného zápachu. Konečně zabráníte zbytečnému navlhání v místnosti a vzniku plísni, které vám mohou způsobit vážné zdravotní problémy.  

 

 

 

 

 

 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h