Kvalitní plastová okna - TRIOGAS

Kvalitní plastová okna - TRIOGAS

Při rozhodování, jaké zvolit okno je důležité si uvědomit, že okno není jedna monolitická věc, ale konstrukce složena z několika prvků (profil, zasklení a kování). Jen kvalita a vlastnosti komponentů určují vlastnosti konečného produktu. 

Také při výběru plastových oken je třeba vzít v úvahu prostor a klimatickou charakteristiku regionu. Okna musí odolat změnám teploty a nepropustit mnoho hluku z ulice. Je pro vás toto téma aktuální? Plastová okna Opava - vhodný doplněk interiéru, jež nevyžaduje zvláštní péči. A pokud si nevíte s výběrem oken rady, kdykoliv se můžete obrátit na profesionály v tomto oboru, kteří vám pomohou vybrat ty nejvhodnější dvojitá okenní skla, profily a kování. Společnost Okna Triogas již deset let vyrábí, dodává a montuje plastová, hliníková a střešní okna.

Plastová okna – výhody a nevýhody

Výhody - vysoká zvuková izolace, vynikající tepelné vlastnosti, kvalitní plastová okna jsou schopna udržet 20% tepla, těsnost, požární bezpečnost - látky z plastu brzdí proces spalování, estetický vzhled, moderní výrobní technologie, bezpečnost, nevyžadují zvláštní péči, odolnost vůči atmosférickým vlivům, přítomnost ventilační funkce, sítě proti hmyzu, volba barvy a tvaru oken. Nevýhody -  perfektně utěsněné plastové okna mohou při nedostatečném větrání způsobit plísně, díky zvýšené vlhkosti.  Nesprávná instalace bude mít za následek nepravidelnosti v okenních křídlech a jiné nesrovnalosti. Preferujete kvalitu? Tak svěřte zakázku odborníkům - triogas.cz.

Plastová okna Vsetín – investice na celý život

Plastová okna Vsetín – nový standard oken. Společnost TRIOGAS nabízí vysoce inovační výrobek, plastová okna se sedmi komorami, třemi těsněními s možnosti osazení čtyřmi skly. V nabídce nejsou jen plastová a hliníková okna, ale také dveře, garážová vrata, ploty, brány a terasy. Nebo toužíte po zimní zahradě? Případně zvažujete zateplení domu či sháníte stínící techniku? Vše jako na dlani, tým kvalifikovaných pracovníků je připraven splnit každé vaše přání. Servis včetně doplňků ke všem nabízeným výrobkům – samozřejmost.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h