Kvalitní zahradní nábytek přímo pro vaši zahradu

Kvalitní zahradní nábytek přímo pro vaši zahradu

Pryč je doba, kdy jsme na zahradě sedávali na malé, nepohodlné rozkládací stoličce. Dnes je vše jiné, dnes se zahrady a terasy pyšní komfortním zahradním nábytkem složeným ze stolu, židlí či křesel nebo lavic, nechybí houpací křesla. Pobyt na čerstvém vzduchu je tak velice příjemný a pohodlný.

Při výběru zahradního nábytku by neměla hlavní úlohu hrát cena, ale ergonomický design a dlouhá životnost. A to je důvod, proč si zájemci o zahradní nábytek oblíbili internetový obchod nabytekhartman.cz, kde se snoubí vysoká kvalita s nadčasovým designem.

Ratanový zahradní nábytek – kvalitní zpracování

Při výběru zahradního nábytku musíme pečlivě uvážit hned několik faktorů. V prvním případě, jakým způsobem budeme nábytek používat, zda bude vystaven dešti, přímým slunečním paprskům nebo mrazu, zda bude pod střechou, zda ho budeme v zimě uschovávat apod. To jsou základní parametry, podle kterých volíme materiál a to se pochopitelně odráží i na ceně. Laciný zahradní nábytek vám vydrží sotva jednu sezónu, něco jiného je si pořídit například ratanový zahradní nábytek z umělého ratanu od firmy Hartman. Umělý ratan díky nové technologii je od přírodního ratanu k nerozeznání. Komfort, špičková kvalita a extrémně dlouhá životnost zaručena. 

Zahradní nábytek Hartman – dlouhá životnost

Zahradní nábytek Hartman! Volte pohodlí, vysokou kvalitu a nebudete zklamáni. A proč je dřevo preferováno před jinými materiály? Zahradní nábytek vyrobený ze dřeva do zahrady skvěle zapadne, působí přirozeně a ladí ke každému domu, chatě nebo k chalupě.   Ratanový nábytek vynikne v zimní zahradě a kovový zahradní nábytek dodá punc originality na každém moderně řešeném pozemku.  Levný plastový nábytek sice nabízí širokou škálu barev, ale počítejte s omezenou nosností a s postupnou ztrátou přirozeného odstínu vlivem ultrafialového záření.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h