LED hadice a kabely na T-zboží.cz

LED hadice a kabely na T-zboží.cz

Blíží se Advent a Vánoce. Neměli bychom opomenout zapálit svíci na adventním věnci a doobjednat světelné hadice a kabely.  Ano, než se nadějeme, bude nám plavat ve vaně kapr a vonět na stole vánoční cukroví. Nesmíme nic podcenit a doporučujeme začít s nákupy včas, ať máme více času na prožívání vánočních svátků.

Nabídka je jako každý rok v našem internetovém obchodě velice pestrá a ceny skvělé. A pokud jste se letos rozhodli přizdobit zahradu a celý dům, tak rozhodně neváhejte s nákupem LED hadic, které jsou k tomuto účelu vytvořeny. Interiér dozdobí dekorace s vánočními motivy, světelné krápníky, závěsy, girlandy, vánoční svícen a další.

Přejít k výběru LED hadic na T-zbozi.cz

 
LED světelné hadice a kabely – naprostý triumf


Toužíte po efektní světelné show? Máte možnost si objednat programovatelný systém se změnou barvy a různými blikajícími efekty. LED hadic a kabelů se nemusíte obávat, pokud jste je ještě nepoužívali. Snadná manipulace, nakrájíte si světelného hada dle libosti.  Světelné kabely se moc nehodí na stromeček, ale spíše na výzdobu větších objektů jako jsou stromy, ploty, střechy, obrysy domů apod. Ani v tomto případě nedoporučujeme levné vánoční osvětlení z tržnic. Klasické žárovky mají sníženou životnost, praskají a nesplňují dané normy a standardy. To neplatí u LED světelných hadic a kabelů z našeho e-shopu, které slaví v letošním roce naprostý triumf.

Doporučujeme: recepty na vánoční cukroví


Výhodnější osvětlení - LED hadice

 
LED hadice! Opravdu se jedná o výhodnější osvětlení -  vysoká svítivost, malá spotřeba energie a dlouhá životnost. To je jen zlomek výhod oprotiv obyčejným žárovkám, které praskají a mnohé svítí pouze cca 500 hodin, zatímco LED hadice vám budou sloužit víc jak deset let. Záleží jen na vašem rozhodnutí, kolik jste ochotni investovat do LED technologie. Na internetu máte k dispozici tabulky, kde si sami můžete spočítat, která světelná technika je pro vás výhodnější.

Odporúčame vianočné osvetlenie

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h