LED světelný vánoční řetěz

LED světelný vánoční řetěz

Než se nadějeme, tak budeme stát u rozsvíceného vánočního stromečku. Na stole zavoní smažený kapr a vánoční cukroví, to vše podpořeno světelnou show. A to je přesně ten důvod, proč naše domácnosti krášlí především LED světelné vánoční řetězy.

Proč technologie LED? Klasická žárovka sotva využije 10 % dodané energie a zbytek jde do tepla, navíc je křehká a svítivost se odhaduje na pouhých cca 1 000 hodin, oprotiv LED diod, které vydrží svítit non stop i přes 50 000 hodin a to už je opravdu rozdíl s ohledem na nízkou spotřebu energie. Žijeme přece v 21. století a slovo ´chytrý´ (smart) se skloňuje ve všech pádech – chytrý telefon, chytrá textilie, chytré kovy, chytrá architektura, vykazují chytrost i LED světla.

Přejít k výběru vánočních světelných řetězů


 LED světelný vánoční řetěz – dokonalé přírodní světlo


Jen LED světelný vánoční řetěz dokonale vytvoří iluzi Vánoc, i když je venku bláto a sníh je jen na Ladových obrázcích.  Toužíte po přírodním světlu? Tak si objednejte v našem internetovém obchodě světelný řetěz s 600 LED diodami s teplou bílou barvou za skvělou cenu.  Dlouhé LED světelné vánoční řetězy vám luxusně nasvítí nejen obří vánoční stromek, ale i stromy na zahradě a ploty či balkony.  LED diody vydrží svítit tisíce hodin bez poruchy, žádná otrava s nesvítící žárovečkou. LED světelný vánoční řetěz svítí na plno a dlouho a LED žárovečky nepraskají jako ty klasické. Menší investice do ledek se rozhodně vyplatí. Jen začnete svítit, tak začnete i šetřit, jak finance, tak elektrickou energii - tedy opět finance:-)

Doporučujeme: recepty na vánoční cukroví


Organizujete párty? LED světelný vánoční řetěz – to je naše doporučení


V našem internetovém obchodě naleznete neskutečné množství LED světelných vánočních řetězů v různé délce a s různým počtem diod. Sháníte deseti, patnácti i dvacetimetrové LED světelné vánoční řetězy? Stačí kliknout na správný artikl a máte ho do dvou pracovních dnů doma.  Mezi nejoblíbenější produkty stále patří LED řetěz představující déšť s 200, 400 nebo 600 LED diodami. Příjemná teplá bílá barva navodí jedinečnou vánoční atmosféru a dokonale se hodí i na narozeninovou párty nebo jinou oslavu.

Odporúčame vianočné cencúle

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h