LEDky osvítí interiér i exteriér

LEDky osvítí interiér i exteriér

V posledních několika letech se začala do popředí prodírat LED technologie. Pod zkratkou se ukrývá termín „light-emitting diode“, což v překladu do českého jazyka znamená „elektroluminiscenční dioda“. Pokud tedy plánujete nahradit klasické žárovky LED alternativami, nemusíte se bát nějakých limitů, protože v nabídce jsou nejen LED žárovky, ale také různé pásky, svítidla a další vychytávky.

V současné době se snaží architektonické společnosti navrhnout rodinné domy tak, aby do místností pronikalo co nejvíce přirozeného světla. Pokud však bydlíte ve starším domečku, pravděpodobně nemáte to štěstí, abyste takřka celý den nesvítili. Výrobci světelných zdrojů naštěstí dokážou přirozené světlo nahradit, aniž by byly zatěžovány oči.

LED osvětlení do interiéru

Klasické žárovky, které můžete znát i pod ekvivalentem „edisonky“, nebyly příliš úsporné, a tak vědci hledali efektivnější řešení, až nakonec vytvořili elektroluminiscenční diody. Vyznačují se úsporností, odolností vůči mechanickému poškození a dlouhou životností. LED svítidla jsou dokonce k dostání v několika různých variantách.

Velice oblíbené je barevné osvětlení, jež v obývacím pokoji či v ložnici navodí příjemnou atmosféru. Do pracovny se hodí lampička s LED žárovkou, na chodbě najdou uplatnění LED bodovky a v kuchyni osvítí pracovní plochu LED pásky.

LED osvětlení do exteriéru

Z interiéru se přesuneme ještě do exteriéru, například na terasu. Zejména v letním období na terase strávíte spoustu času, přičemž vám nebude vadit, ani že se setmí. Okolo terasy se dají nainstalovat LED pásky, které příliš nezáří, ale zároveň vytvoří potřebné osvětlení. V podstatě se fantazii meze nekladou. Důležité pouze je vybrat do exteriéru svítidla, jež jsou venkovnímu prostředí přizpůsobena. Pokud chcete například i reflektory, podívejte se na bohatou nabídku na této webové stránce https://www.ledakce.cz/led-reflektory/.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h