Ložnice masiv | Ložnice z masivu - pro příjemný spánek

Ložnice masiv

Ložnice z masivu pro příznivce příjemné atmosféry, kterou umí vytvořit pouze nábytek z masivního dřeva.

Spánek – relaxační fáze organismu, a jak si kdo ustele, tak si i lehne.  Spánek je základní fyziologická potřeba člověka pro fungování nejen nervové soustavy, ale celého organismu. Výběr ložnice nesmíme v žádném případě podcenit, pokud máme zájem o kvalitní spánek. Návrat k přírodním materiálům je zřejmý – ložnice masiv.  Masivní dřevo skýtá mnoho možností a propůjčuje jedinečné vlastnosti. Naskýtá se otázka jakou dřevinu zvolit?

 

Ložnice masiv na T-nabytek.cz

Ložnici z masivního dřeva si v našem obchodu poskládáte jednoduše z následujících kategorií:

Sestavy z masivu

 

Ložnice z masivu – kvalita na jedničku

Vhodný prostor pro ložnici je v méně frekventovaných místech. Oddychové pokoje bychom měli směřovat na sever nebo na východ. Nemusíme zdůrazňovat, že základem každé ložnice je postel. Lůžko by mělo být pohodlné, snadno přístupné, volíme přírodní materiály – v žádném případě nedoporučujeme na pravidelné spaní rozkládací sedačku. Lůžko musí být minimálně o dvacet centimetrů větší než člověk – ložnice z masivu. Velkou pozornost věnujeme výběru matrace. Na tvrdé desky je vhodná pružinová nebo taštičková matrace. Pěnové a sendvičové matrace pokládáme na lamelové rošty.

Typy dřeva – ložnice masiv

Typická dřevina pro naši vlast je smrk. Smrk je oblíbený nejen pro dostupnou cenu, ale i pro nízkou hmotnost a působivou kresbu struktury dřeva. Světlý povrh je možno upravit do mnoha odstínů a vzhledů. Ložnice masiv – luxusní ložnice se vyrábějí z buku a dubu. S porovnáním se smrkem se jedná o kvalitnější dřeviny s výjimečnými vlastnostmi. Nábytek vyrobený z buku a dubu je velice pevný a tvrdý s vysokou životností.  Především dub se vyznačuje velkou houževnatostí a tuhostí. Jedná se o nejkvalitnější a nejhodnotnější dřevinu k výrobě nábytku.

Ložnice z masivu – na trhu nalezneme i nábytek vyrobený z olše, břízy, třešně nebo dokonce z exotické dřeviny jako je mahagon či teak. Obzvlášť kvalitní materiál by se měl volit pro výrobu postele, neboť je dynamicky po celou dobu namáhána. Veškeré požadavky splňují ložnice vyrobené z buku a dubu – jedinečné zpracování, stylový a moderní design, široká škála modelů.

Kompletní nabídka ložnicDoprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h