Luxusní malý byt? Nic nemožného!

Luxusní malý byt? Nic nemožného!

Jestliže už nějakou chvilku hledáte byt v Praze, nejspíš jste si všimli, že na vyšší standard se zaměřují zejména velké byty. Chcete-li spíš něco malého, ale zároveň luxusního, budete hledat jehlu v kupce sena. Nebo ne?

Ne každý, kdo touží po vyšším standardu, hledá obrovský byt. Možná žijete sami či jen s partnerem a nepotřebujete více než jednu místnost. Případně sháníte menší 2+1, která by ovšem splňovala vše, co byste očekávali od luxusního bytu. A co by to vlastně mělo být?

Prosvětlené a prostorné místnosti

Může se zdát, že v případě, kdy hledáte menší byt, je diskuze o prostorových dispozicích zbytečná, ale není tomu tak. Malý byteček, kam postavíte sotva postel, gauč, kuchyňskou linku a dál už se nehnete, asi není to pravé ořechové. Zároveň byste měli sledovat, jak moc jsou pokoje prosvětlené. Nikdo nechce bydlet v tmavé kobce, a když je navíc z oken ještě hezký výhled, bude se vám hned žít lépe.

Vybavení z kvalitních materiálů

Jestliže se poohlížíte po vybaveném nebo částečně vybaveném bytě, měli byste si dát pozor na to, jaké kvality dané vybavení je. První dojem ještě nic neznamená. I nábytek z velkých obchodních řetězců často vypadá skvěle, ačkoliv moc nevydrží. Zajímejte se tedy o značky, výrobce a obchody, odkud vybavení vašeho nového domova pochází.

Lokalita nade vše

Můžete mít překrásný byt, jenže pokud bude stát vedle dálnice, frekventovaných kolejích nebo uprostřed města daleko od přírody, nejspíš nebudete úplně spokojení. Na průzkum lokality se proto hodně zaměřte, ptejte se, zda se v okolí nachází zdravotnické zařízení, školka, škola, zastávka MHD, park či jiný kousek přírody, dětské hřiště, nákupní centrum – prostě a jednoduše to, co vy k životu potřebujete.

Nevadí-li vám dojíždět každý den autem, soustřeďte se na lokality za Prahou. I přímo v Praze se ovšem dají najít hezké části, kde je dostatek přírody i dobrá občanská vybavenost. Velký zájem je například o prodej bytů Praha 6, Praha 10 či Praha 3. Nahlédněte třeba sem a uvidíte sami -https://www.psn.cz/nemovitosti/tag/prodej-bytu-praha-10.

1+1 v Michli

Co byste řekli například krásné 1+1 v okrajové části Prahy? V Michli na ul. U Plynárny stojí nově zrekonstruovaný bytový dům Bohdalecké výhledy a přesně v něm prostorný byt o dispozicích 56,5 m2 najdete. Požadavky luxusního bydlení splňuje do posledního puntíku. Je orientován na východní stranu, takže vás v něm bude budit sluníčko, zahrnuje sklep, a především se nachází ve skvělé lokalitě. Kousek odsud je supermarket, mnoho obchodů, do nákupního centra Eden dojedete za pár minut autobusem. Pro posezení s přáteli slouží kavárna a fresh bar pár kroků od domu, během několika minutek dojdete i na zastávky Chodovská a Bohdalecká. I tady byste tedy mohli najít svůj budoucí domov.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h