Luxusní matrace Curem

Luxusní matrace Curem

Jak dlouho váháte nad kvalitní matrací? Myslíte si, že žádná matrace Vám není dostatečně dobrá? V takovém případě dobře poslouchejte, protože na trhu můžete najít špičkovou matraci, která uspokojí všechny nároky na matraci, které máte.

Tip, který pro Vás dnes máme se jmenuje matrace Curem, které jsou vyrobeny z líne pěny. Jedná se o špičkové kvalitní matrace, které udělají z běžného spánku spánek fyziologicky zdravý.

 

Matrace Curem je vyrobena z viscoelastických pěn, které jsou kombinovány do jednotlivých zón, aby bylo dosaženo maximálního rozložení váhy těla při spánku. Každá ze zón, které matrace má, vyrovnává tlak těla, takovým způsobem, aby páteř zůstala v přirozené pozici a tělo bylo maximálně uvolněno. Při spánku na kvalitních matracích Curem nejenže zvýšíte kvalitu svého spánku, ale předcházíte i kloubovým a pohybovým problémům.

 

 

 

Testy kvality matrací Curem  

Matrace Curem si zakládají na své kvalitě, a proto jsou vystavovány přísným testům, kterým musí bezezbytku vyhovět. Jedná se zejména o zátěžové testy matrací, kdy je matrace podrobena testu 200 000 mechanických zatížení. Výsledkem testu je míra proležení deformace v různých směrech a změkčení. Stejně tak matrace podléhají důkladnému klinickému hodnocení. Dalším ze způsobů testování matrací Curem je testování přístrojem ErgoCheck. Tento přístroj je vybaven snímačem, který dokáže přesné vyhodnotit zatížení matrace v jednotlivých bodech.

Druhy matraci Curem

 

Matrace Curem C 1000 - Modelová řada C 1000 je základním modelem řady Curem. Je složena z dvou vrstev viscoelastické pěny a dosahuje celkové výšky 19cm. Dodává se ve dvou barvených provedeních a to v černé a bílé. Samozřejmostí je snímatelný potah matrace.

 

Matrace Curem C 2000 - Stejně jako u výše zmíněného modelu se jedná o dvojvrstvou matraci. Navíc je zde zabudováno kvalitní ventilační jádro, které zaručuje maximální prodyšnost. Kvůli tomu je celková výška matrace větší a dosahuje cca 21cm.

 

 

 

Matrace Curem C 3000 - I matrace modelové řady C 3000 je ze dvou vrstev, včetně kvalitního ventilačního jádra. Oproti předchozím modelům je však vybavena prošitím z kvalitní viscoelastické pěny a je vysoká 24 cm. Výhodou je i její zvýšená nosnost, která dosahuje 140 kg.

 

Matrace Curem C 4000 - Špičkový model matrací Curem, který se pyšní třemi vrstvami kvalitní viscoelasticke pěny. Odvod par je zajištěn jedinečným kvalitními kanálky, které jsou obsaženy ve vrstvách CuremFoam a CuremFoam Visco.  Kvalitní spánek je zajištěn výškou 26 cm a prošitím jemnou termoaktivní pěnou.

 

Matrace Curem C 5000 - Vrcholný model, který je  opravdovou špičkou mezi matracemi. Model Curem C 500 EGO. Jako jediná z matrací poskytuje komfort 4 rozdílných vrstev pěny, které jsou opět doplněny vhodnými kanálky na odvod par. Čtvrtá vrstva je umístěna v oblasti ramenních klínů, čímž je zajištěn maximální komfort při spaní na boku.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h