Luxusní vířivé vany - virivkysauny.cz

Luxusní vířivé vany - virivkysauny.cz

Proč je o vířivé vany takový mimořádný zájem? Ze společenského hlediska se jedná o způsob jak příjemně trávit volné chvíle v kruhu rodiny nebo i přátel. 

Firmy využívají vířivé vany jako kulturní vložku při neformálních setkáních obchodních partnerů. Zanechává to velmi dobrý dojem. Vrátíme-li se do rodinného kruhu, jedinečný nástroj k usmíření partnerů. Navíc tento efektní funkční bytový nebo zahradní doplněk podtrhuje image vaší osobnosti. Přichází na řadu zdravotní hledisko, které nelze v žádném případě opomíjet - širokospektrální masáž celého těla, teplá voda rozšiřuje cévy, uvolňuje pohybové ústrojí, snižuje symptomy artritidy a bolesti zad, podporuje metabolismus, zažívání, snižuje stres a zlepšuje spánek, uvolňuje tělo po namáhavé práci nebo sportovním výkonu.

Jak vybrat vířivku  

Trh nabízí ohromné množství těchto výrobků. Luxusní vířivky nevybíráme jen podle ceny, ale musí nás zajímat i další parametry. Vířivky se ve většině případů vyrábí z akrylátu. Nesmí se jednat pouze o nějakou akrylátovou skořápku, ale o kvalitní akrylát. Pak koukáme na regulaci proudu – bývá plastová nebo kovová. Plast časem může prasknout, ale kov podléhá korozi a jde na něm vidět každý škrábanec. Základ každé vířivé vany tvoří trysky, které přinášejí požitek a relax. Levnější vířivky bývají přichycené silikonem, kterým časem prosakuje voda – dochází k uvolnění. Ideální je bezsilikonové uchycení trysek.

Komfortní nerezové bazény – nejvyšší luxus

Toužíte po bazénu na celý život? Nerezové bazény – záruka vysoké kvality a luxusu. Životnost nerezového bazénu podmiňuje nejmodernější výrobní technologie, nutná je i odbornost při zpracování. Bazény s těmito vlastnostmi nabízejí na portálu virivkysauny.cz  - splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.  Výhody nerezových bazénů: jednoduchá údržba, stálost barev, mechanická odolnost, taktéž jsou nerezové bazény odolné vůči chemikáliím, mrazům a vysokým teplotám. Speciální povrch brání tvoření bakterií a řas. Nespatříte změny na kvalitě bazénu ani po dlouhodobém používání. Při výběru bazénu se díváme nejen na cenu, ale na materiál a povrchovou úpravu, zajímat by nás měla i tloušťka nerezové oceli a jaký je její typ.

 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h