Dokonalá malá ložnice

Malá ložnice

V malé ložnici musí být vše funkční na 100%...

Malá ložnice! Jak komfortně a chytře si zařídit ložnici

 

Ložnice nám slouží k odpočinku a k relaxaci. Mnoho lidí se potýká s malým prostorem na bydlení, a zpravidla ten nejmenší pokoj připadne na oddychovou místnost. I malá ložnice může nabídnout komfortní spaní. Popereme se elegantně s malým prostorem, pokud využijeme místo pod postelí, nad postelí a vedle postele. V současné době jsou na trhu moderní a velmi účelové boxy zakomponované do závěsného systému. Dodají ložnici nálepku luxusu a máte spoustu prostoru pro své drobné věci. 

 

Pro výběr konkrétní ložnice prosím přejděte do kategorie: LOŽNICE

 

Malá ložnice – samozřejmě s postelí

 

Postel je základ. Ani malá ložnice se bez funkční, nadčasové a pohodlné postele s úložným prostorem neobejde. S ohledem na prostor si musíme pečlivě promyslet, jakou manželskou postel si pořídíme. Úložné prostory pod postelí jsou prima, ale pokud nemáme dostatek místa na vysunutí šuplete, tak musíme zvolit jinou formu nábytku. Například policový systém s ohledem na topení, dveře a okno. Postel není vhodné vmáčknout do rohu, zejména pokud vlastníme čalouněné postele. Pokud není vyhnutí a postel musí ke stěně, tak rozhodně nechte dostatečnou mezeru na cirkulaci vzduchu. Studené a nevětrané kouty jsou náchylné na tvorbu plísně.

 

Komfort na výbornou – malá ložnice

 

Taktéž v malé ložnici se můžeme cítit příjemně, pokud zvolíme vhodný nábytek a postel. Stává se pravidlem, že lidé zapomínají využít prostory nad postelí. Malá ložnice neposkytuje mnoho místa, tak proč se bát využít každý centimetr. Nad čelo si dokoupíme závěsné komody, které jdou velmi jednoduchým způsobem připevnit ke zdi. Využijeme i stropního prostoru, kde si dáme police doplněné o přední dvířka -ideální místo na věci, které často nevyužíváme. Malý prostor opticky zvětšíme i velkým zrcadlem a rozhodně nedoporučujeme velké těžké závěsy, splní svůj účel i žaluzie.    

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h