Malé tipy na botníky

Malé tipy na botníky

Skladování bot je nutná záležitost. Když se Vám rozrůstá množství obuvi, kterou nemáte kam uložit, je třeba tento problem řešit.

 

 

 

Botníky

většinou umisťujeme do předsíně. Je to přirozené.. Někdy nám ale dostupné místo v předsíni nestačí a boty namísto do botníku musíme ukládat do krabic do jiného místa našeho bydlení. Je dobré vědět, jaké jsou pro botníky dostupná řešení.

 

Měření místa pro botník

Předtím, než začnete jednotlivé možnosti blíže zkoumat, musíte určit kolik místa máte v předsíni. Měření je nutné provést přesně, abychom se vyvarovali pozdějších nepříjemností. Je dobré si všimnout takových detailů, jako kam se otevírají dveře v předsíni. Botník (botníky) pak umístíte do místa, kde dveře nemohou narážet. Měřte šířky, ale také výšky. Častým problémem mohou být i nevhodně umístěné radiátory apod..

 

Kolik obuvi

Předtím, než koupíte nové botníky do předsíně, promyslete kolik bot a jakých nutně potřebujete v botníku skladovat. Většinou vyřeší problém s místem skladování sezonních bot, které zrovna nepoužíváme, v jiné části domova.

 

Konkrétní řešení pro botníky vyberte v kategorii botníky

 

Velmi praktické botníky, které používají výklopný systém, se nazývají tzv. výklopné botníky. Boty se nedávají na obyčejnou polici, ale každé dvířko se zvlášť odklopí a Vy máte skvělý přístup a přehled.

 

Další bezvadnou věcí jsou botníky sedací, které jsou opratřeny vrchní plochou určenou k sednutí při přezouvání. Některé sedací botníky mají dokonce tuto plochu čalouněnou k ještě příjemnějšímu sednutí.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h