Masážní křesla Panasonic a Inada do každé rodiny

Masážní křesla Panasonic a Inada do každé rodiny

Pravidelnou masáž si dopřávali lidé už ve starověku.   

Největší experti a znalci účinku masáže byli Číňané, Egypťané a později Římané. Příjemnou masáží se snažíme docílit v těle člověka pozitivní změny na organismus a psychiku.  Dnes již nemusíme nikam chodit, abychom si užili příjemné účinky masáže. Stačí si pořídit luxusní masážní křeslo a můžeme si denně dopřávat relax a uvolnění svalů. Masážní křeslo nabízí techniky, které praktikují při masáži samotní terapeuti a chiropraktici. Kombinací pokročilé technologie s ohledem na člověka přináší jedinečný účinek masáže, plnou a hlubokou relaxaci.

Masážní křesla uvolňují svaly a napětí

Kvalitní masážní křesla nabízejí několik druhů masáží. Můžete si nastavit masáž, která dává iluzi "jemné ruce". Uvolňuje svaly, napětí a připravuje pro hlubší masáž. Samotná hlubší masáž vám zpevnění svaly a zlepší oběh. Zvolit si můžete i masáž, jež dává iluzi "léčivých doteků" ruky terapeuta, který stlačuje vaše svaly podél páteře. Napomáhá to zlepšení schopnosti držení postavy. Masáž často zvaná Perkuse dává iluzi masáže pěstí nebo dlaní. Je to hluboká terapie široce používána v sportovní medicíně. Odstraňuje napětí a posiluje celá záda. A přichází na řadu tolik oblíbená masáž nohou. Důmyslný systém vzduchových polštářů opatrně, ale pevně masíruje stehenní a lýtkové svaly od kotníků směrem ke kolenům. Odstraňuje stres a pocit bolesti nohou.  

Špičková masážní křesla Panasonic a Inada

Absolutní špičku v tomto oboru nabízí gigant Panasonic. Jejich masážní křesla se již po několik let chlubí pokročilou diagnostikou. Jen na tomto masážním křesle zažijete pocit jako ve stavu beztíže, nechybí 3D masáž – výsuvný mechanismus vám účinně promasíruje i ztuhlá ramena. Akupresura chodidel – samozřejmost. Nebo toužíte zažít pocit jako při natahování na skřipci? Na to je specialista program Stretch, který vám úžasným způsobem protáhne meziobratlové úpony. Nesmíme opomenout na křesla Inada, jež dovedou naskenovat výšku a podle ní pak nastaví masáž.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h