Mějte při výběru pračky šťastnou ruku

Mějte při výběru pračky šťastnou ruku

Na první pohled se nákup pračky zdá velmi jednoduchý. Mnoho lidí si představuje, že přijde do obchodu, vybere během chvilky pračku a odchází. Ovšem právě v té prodejně při zhlédnutí širokého sortimentu praček na nás teprve začnou dorážet otázky: Chceme pračku s předním nebo vrchním plněním? Spíše užší nebo širší? Kolik programů vlastně využijeme? Nebylo by vhodné koupit pračku rovnou i se sušičkou?

Je dobré orientovat se podle ceny?

Koupě pračky či sušičky je dlouhodobá investice, proto bychom se při jejím pořízení neměli zaměřovat pouze na výši ceny. Obecně platí, že levnější pračky jsou vyrobeny z ne příliš kvalitního materiálu. Takže pokud nechcete po ukončení záruční doby kupovat spotřebič nový, je lepší vybírat podle osvědčených značek. Zákaznické recenze také mluví za vše, takže není na škodu vybírat si i podle nich.

Které značky patří mezi oblíbené?

Na pomyslném žebříčku oblíbenosti vedou pračky a sušičky Beko. U zákazníků se osvědčil skvělý poměr mezi kvalitou a cenou. Tyto pračky jsou vybaveny úspornými programy, různou intenzitou máchání, speciálními čidly sledujícími teplotu a vlhkost sušičky.

Pračky a sušičky Electrolux jsou zákaznicky vyhledávané díky technologicky promyšleným funkcím, mezi které patří Fuzzy Logic pro přizpůsobení praní dle zaplněnosti bubnu. V případě sušiček je to šetrné sušení oblečení za nižší teploty.

Specialista na elektrospotřebiče

Odrazuje vás obcházení prodejen a spíše upřednostňujete nákup po internetu? Pak určitě navštivte e-shop www.expert.cz. Je to expert na slovo vzatý, neboť vás zaujme nejen svojí přehlednou nabídkou, ale je připraven i odborně poradit, abyste s nákupem nové pračky či sušičky byli maximálně spokojení. Nezanedbatelné jsou také velmi příznivé ceny, které směle konkurují ostatním internetovým obchodům v nejrůznějších cenových srovnávačích.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h