Moderní komínové digestoře nežerou energii

Moderní komínové digestoře nežerou energii

Komínové digestoře na T-digestoře.cz - skladem, druhý den u Vás!


Komínové digestoře se v poslední době řadí do základního vybavení kuchyně. A co si u těchto spotřebičů hospodyňky nejvíc cení? Mají k dispozici funkční a estetický prvek. Odsavače par nás zbavují zápachu a výparu, které vznikají při vaření.

V žádném případě se nejedná o zbytečné zařízení, které jen žere energii, ale účinně vás zbaví nejen pachů, ale navíc se nemusíte obávat vzniku plísně.  Vlhkost v kombinaci s teplem – živná půda pro odporné plísně, máte zaděláno na zdravotní potíže.


Komínové digestoře – odtahová varianta


Komínové digestoře se prodávají ve dvou variantách – odtahové a recirkulační. A pokud zavítáte do našeho internetového obchodu s tímto sortimentem, tak zjistíte, že máte možnost si pořídit komínové digestoře ke zdi, do rohu, ostrůvkové nebo rustikální. Do větších kuchyní jsou vhodnější ostrůvkové digestoře, které se ve volném prostoru montují přímo ke stropu. U recirkulační varianty, kdy se přefiltrovaný vzduch přes uhlíkový nebo kovový filtr vrací zpět do místnosti, jsou v prodeji tyto typy - poskříňkové digestoře, kde je trubka ukrytá ve skříňce dále vestavné a výsuvné.  Před objednávkou odsavače uvážíme nejvhodnější technické parametry spotřebiče, kdy sledujeme výkon, hlučnost, rozměry a cenu. Cena by neměla být rozhodující, pokud nechcete vlastnit sice výkonný, ale hlučný přístroj. Rozhodně je na místě se poradit s člověkem, který má s těmito výrobky zkušenosti.


Vysoce kvalitní komínové digestoře CATA a EMPIRE zde


Mezi špičkové výrobky se řadí komínové digestoře CATA a EMPIRE, jde o českou společnost, která používá jen komponenty vyrobené v Evropě. Pro nákup samotného odsávače je rozhodující volný prostor, kdy se snažíme vybrat o něco širší digestoř, než je sporák. Zákazníci se často zajímají i o nadstandardní funkce, jak je absorbér zvuku pro tišší chod, dálkové ovládaní, kontrolka stavu filtru, funkci dovětrání, praktický je i senzor, který v případě nutnosti digestoř zapne.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h