Moderní sedací soupravy

Moderní sedací soupravy

Moderní rozkládací sedací soupravy tvoří dominantu obývacích pokojů.  Přestože se jedná o praktický výrobek, tak nás sedací soupravy nepřestávají okouzlovat svým elegantním a nadčasovým designem.

S ohledem na dobu minulou se nyní sedací soupravy vyrábějí mnohem rozměrnější a komfortnější. Prodlužuje se nejen hloubka sedáků, ale taktéž se rozšiřují područky, zatímco výška opěrek se zkracuje. Pohodlné sezení ukazuje na skutečnost, že i moderní sedačka nevyniká pouze vzhledem, ale také užitnými vlastnostmi. Ohromně důmyslné je vyřešeno polohování, nechybí úložné prostory, které vítají zejména tam, kde nemají dostatek místa na ukládání svých věcí. 

Elegantní rohové sedací soupravy

Sedací soupravy by neměly příliš zatěžovat interiér, aby místnost působila vzdušně a svěže. I v tomto případě vyhrává jednoduchost, promyšlené linie a ergonomické tvarování. Nejen rohové sedací soupravy, ale také klasické sedačky nebo sedací soupravy v retro stylu se vyrábějí z kůže hovězího dobytka, kterou nahrazuje imitace kůže nebo tzv. ´ekokůže´.  Tato umělá kůže je nový moderní dvouvrstvý materiál, který se stále milně srovnává s koženkou. Zatímco koženka praskala díky nekvalitní polyvinylchloridové horní vrstvě, ekokůže se vyrábí ze100% polyuretanu, kde jeho podklad je tvořen z 100% bavlněného úpletu.

 Kožené sedací soupravy – stylový design

Přestože jsou velmi moderní dvoubarevné černobílé a šedé sedací soupravy a mladí lidé preferují klasické rozkládací sedací soupravy, které disponují velkým úložným prostorem, neustává zájem o kvalitní kožené sedací soupravy. Kůže si po dlouhou dobu uchovává svou původní krásu a časem získává na kvalitě, díky efektní patině. Navíc je kůže pevná, příjemná na dotek a svou charakteristickou vůni navozuje pohodovou atmosféru.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h