Moderní televizní stěny | TV stěny do obýváku

Moderní televizní stěny | TV stěny do obýváku

Za televizní nebo TV stěnu se považuje jakákoliv obývací stěna s prostorem právě pro TV.

Středobodem každého bydlení je obývací pokoj. V něm trávíme s rodinou příjemné chvíle a když pozveme hosty, opět je posadíme do obýváku. Středobodem obýváku je ve většině domácností TV. Můžeme řešit, jestli je TV právě tím nejlepším způsobem trávení času. Fakt je ale, že právě u TV se relaxuje poměrně dobře. Nemusíte o ničem přemýšlet a prostě se necháte bavit!

Přejít do kategorie Obývací stěny

Kam s TV v obýváku?

Dnes už se vyrábějí TV pouze jako ploché panely. Samotná TV na holé zdi nebude vypadat úplně dobře. Ideální se zdá nákup TV stěny, což je klasická obývací stěna, jen je zde vyhrazen prostor právě pro TV. Nemalou výhodou obývacích stěn je tlumené osvětlení namontované do skříněk nebo třeba na zadní hranu skleněných polic. Při příjemně tlumeném osvětlení není v noci kontrast TV tak ostrý a nás pak nebolí nebo nepálí oči.

Hloubka TV stěn

Hloubka TV stěny nemusí být tak velká jako třeba u šatních skříní. Jednak do stěny neukládáme oblečení a druhak moderní TV panely jsou velmi tenké a většinou se montují přímo na zeď. Tv namontovaná na zdi vyžaduje trochu stavební přípravy - je třeba na to myslet při rekonstrukci. V hluboké obývací sestavě (tak, jak se vyráběly za totality) by ani moderní TV nevypadal moc dobře.

Přejít do kategorie Obývací stěny

V kategorii vyberete bez problému TV stěnu přímo pro vás. Doprava zdarma platí!

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h