Na stěhování se vybavte speciálními krabicemi

Na stěhování se vybavte speciálními krabicemi

Hodláte si najít nové bydliště nebo měníte fyzickou adresu firmy? Pokud ano, budete nuceni řešit stěhování. Tato činnost není pro mnohé z nás ničím příjemným, jelikož pojímá spousty úkonů, jež jsou fyzicky náročné a zaberou velkou porci času. I proto se vyplatí vsadit buď na profesionální stěhovací služby, anebo na kvalitní vybavení. První alternativa je vcelku drahou záležitostí, a proto spousta lidí volí stěhování svépomocí. Učiníte-li tak i vy, měli byste mít k dispozici kvalitní stěhovací krabice.

 

Speciální pevné stěhovací boxy váš majetek ochrání

Velkým strašákem při každé změně působnosti je v každém případě fakt, že se může něco cenného rozbít. Tato skutečnost je bohužel reálná. Máte-li ovšem spolehlivé pevné krabice na stěhování, do značné míry ji eliminujete. Díky pevnému dnu a konstrukci nedochází k tomu, že by se mohla krabice zničit. Zároveň jsou chráněny přenášené věci před nárazy a jakýmkoli mechanickým poškozením. Jisti si můžete být bezpečností převáženého majetku i ve stěhovacím autě.

Expresní a přehledný přenos věcí zaručen

Spolehnout se lze i na to, že stěhování proběhne mnohem rychleji a efektivněji. Boxy si totiž budete moci jednoduše popsat a označit takovým způsobem, že následné vybalování v novém interiéru bude systematické a rychlé. O nějakou náročnost přenosu se taktéž obávat nemusíte. Krabice disponují vysekanými průhmaty, takže je velmi jednoduše chytíte a odnesete na místo určení. Zbytečně se nenadřete.

Vyberte si dle vlastních potřeb

Krabic na stěhování je hned několik a vy si zvolíte modely o různých rozměrech. Ty se pochopitelně budou odvíjet především od toho, jak velké a objemné věci je nutné přenášet a převážet. Kvalitní kartonové krabice si můžete vybrat ve spoustě variací za výhodné ceny v eshopu Obalykredo.cz. Stěhování se díky nim stane doslova a do písmene hračkou.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h