Nabídněte svou nemovitost ostatním!

Nabídněte svou nemovitost ostatním!

Disponujete volným bytem, domem, stavebním pozemkem nebo zahrádkou za městem? Nenechte svůj majetek ležet ladem a zvažte, zda by jeho pronájem pro vás nebyl příjemným ziskem navíc.

 

Musí vás být vidět

Máte-li možnost zvýšit svůj životní standard o pasivní příjem z pronájmu domu, bytu nebo třeba pozemku, pak máte vyhráno. Je pravda, že v současné době se především internet jen hemží nabídkami pronájmů, takže pokud chcete v záplavě konkurence uspět, zvolte vhodnou strategii. Vyberte si známé inzertní noviny, informujte své známé o možnosti pronájmu, zkrátka rozhoďte sítě. Inzertní portály na internetu jsou velmi vyhledávaným způsobem pronájmu, nebo koupě nemovitosti. Využijte toho a umístěte svou nabídku i tam.

Zaujměte, ale nezkreslujte informace

Abyste v záplavě inzerentů obstáli, je dobré se nějakým způsobem odlišit, vyniknout. Běžně se stává, že u inzerátů chybí fotografie nemovitosti, což na zájmu případných nájemců nepřidá. Vyvarujte se této základní chyby a doplňte k informacím dostatek kvalitních fotografií. Podejte čtenářům vyčerpávající údaje o bytu, domu, zahradě. Není třeba používat superlativy v každé větě, ale výhody určitě zmiňte. Nová střecha, podlahové vytápění, mateřské škola v místě. To a mnoho dalšího jsou pozitiva, která chtějí lidé číst. Naopak nevynechávejte případná negativa. Patří-li váš byt do kategorie nehospodárných, pak by to měli zájemci vědět.

Jděte ještě o level dál

Svěřte se do rukou odborníků. Ti vědí, jak zaujmout, co vyzdvihnout. Dokážou zrealizovat pronájem bytu pro každého. Sami za vás inzerát napíší, vyberou vhodné fotografie, a dokonce mohou natočit i video přesně zobrazující stav vaší nemovitosti. Video vždy zaujme, jelikož poskytuje dokonalý obraz reality. Virtuální prohlídka může rozhodnout ve váš prospěch. Nečekejte, až si vás někdo všimne. Buďte aktivní a spolu s Videobydleni.cz zaujměte co nejvíc lidí.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h