Nábytek z masivu: Časem prověřená kvalita a elegance

Nábytek z masivu: Časem prověřená kvalita a elegance

Dřevo patří mezi tradiční přírodní materiály, které lidstvo využívá od počátku věků. V současné době sice jeho úloha už není hlavní, nicméně stále je na výsluní. Důkazem budiž především moderní nábytek. Ten se sice vyrábí také z kovu a dřevotřísky, přesto pro mnohé z nás je masivní dřevo stále jasná jednička. Proč? To si prozradíme v následujících řádcích. Výhod masivu je hned několik, my uvádíme ty úplně nejfrekventovanější.

 

Krása přímo z přírody

Na rozdíl od kovu, plastu anebo jiných materiálů má dřevo jednoznačně přírodní původ. To ostatně poznáte již v momentu, kdy si domů nábytek z masivu přivezete. Bude zkrátka vonět a vyznačovat se letokruhy. Sami si tak asi spočítáte, jak dlouho rostlo dřevo přímo v lese v kombinaci s jinými rostlinami.

Luxusní vzhled zaručen

Design dřeva je v každém případě neotřelý. Masiv je možné bez problémů natřít pouze transparentním lakem. Struktura dřeva tak vynikne se vším všudy. Jinak lze ale namořit nábytek do různých barev. Moc hezky vypadají jak tuzemské dřeviny typ buku či smrku, tak i některé cizokrajné dřeviny. Mahagon, teak a palisandr či jiné jsou ovšem poněkud dražší, než je tomu u domácích. Vyrobit lze ze dřeva jakýkoli nábytek. Oblíbené jsou jak třeba sedací soupravy, tak především skříně a komody z masivu.

Maximální výdrž

Máte strach, že se postel z masivu anebo rohový počítačový stůl ze stejného materiálu rychle zničí? Pak můžete obavy hodit stranou. Masivní dřevo je maximálně pevné a bytelné. Počítat také musíte s tím, že přestěhování jakýchkoli kusů je poměrně náročné kvůli jejich hmotnosti. Přesto ale lidé masivní dřevo volí pro jeho mechanickou odolnost a pevnost. Pokud se budete chtít podívat na jednotlivé modely, případně si i něco nakoupit, můžete navštívit eshop masiv-prodej.cz. K dispozici je tady velmi pestrý sortiment za výhodné ceny.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h