Návrhy interiérů

Návrhy interiérů

Plánujete přestavbu kuchyně, koupelny, nebo celého bytu? Dnešní moderní obchody nabízejí doslova nepřeberné množství barev, vzorů i typů obkladů, podlah, koberců, tapet. 

Nábytkáři se předhání v moderních liniích i v návratech k retro stylu. Bojíte se, jestli vaše volba bude v daném interiéru vypadat tak dobře, jako ve vašich představách a zda se vám nemalá investice neokouká za pár měsíců? Využijte návrhy bytových interiérů.

Vizualizace a praktické rady

Bytový designér se na váš byt podívá z jiné perspektivy. Nezaujatě a s praktickou zkušeností. Dokáže objektivně posoudit, která barva nebo rozmístění nábytku prostoru zbytečně ubere, která drobnost naopak z dané dispozice vytěží větší efekt. Vaše nápady doplní praktickými připomínkami k osvětlení, využití úložných a odkládacích prostor. Doporučí vám jak bezpečněji umístit spotřebiče. Která podlaha je vhodnější do které místnosti. Váš byt samozřejmě musí odrážet váš životní styl, ale s dobrými radami si zajistíte snadnější údržbu, delší životnost podlah nebo i větší prostor pro pozdější úpravy nebo obměny.

Realizace osvědčenými řemeslníky

Bytový designér vám navíc od přípravy vizualizace doporučí i osvědčené řemeslníky. Zvláště u větších rekonstrukcí se vyplatí spolehnout se na kvalitní služby. Designér může celou realizaci za vás převzít, naplánuje dílčí práce, dohlédne na jejich provedení a v závěru vám předá hotové dílo. Přesně podle vašich představ. Originální útulný byt, který by mohl být vzorem do stylového časopisu o bydlení.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h