Nechte si pomoci s realizací zahrady

Nechte si pomoci s realizací zahrady

Krásná zahrada jako z katalogu nemusí být jenom snem, ale snadno se stane realitou. Nechte si pomoci od firmy zabývající se realizacemi zahrad a s výsledkem budete určitě spokojeni. Jak to celé probíhá a na koho se můžete obrátit? To všechno se dozvíte v tomto článku.

Od návrhu až k vlastní realizaci

Na začátku je studie posuzující aktuální stav pozemku a nastiňující možné úpravy. Ne každá zahrada je totiž vhodná pro realizaci stejného modelu. Z výsledků provedené studie firma pro realizaci zahrad Bened vytvoří přesnější plán, kde budou zahrnuty nutné práce a přesný model osázení. Tím získají přibližný počet potřebných rostlin, z čehož se následně odvíjí i kalkulace ceny. Zahradní architektura neznamená pouze výsadbu zelených rostlin, ale zahrnout můžete i výstavbu zámkové dlažby, chodníčku, případně suché zídky pro efektně vypadající skalku.

Myslete i na další údržbu

Po vytvoření plánu a odsouhlasení investorem přichází na řadu vlastní realizace. Po jejím zdárném dokončení se můžete těšit z nové a krásně vypadající zahrady. Teď už zbývá se o ni správně starat, aby vydržela dlouho krásně zelená a plná života. I s následující údržbou ráda pomůže stejná firma. To oceníte hlavně u větších zahrad a v případě veřejné zeleně.

Chytré vychytávky pro snadnou péči o zahradu

Kdo se chce o zahradu starat sám, buď využije starých způsobů, nebo jsou k dispozici i moderních řešení. S chytrou robotickou sekačkou se už nebudete muset dřít a hlídat správnou délku trávníku. V letních měsících se můžete vyhnout i zdlouhavému zalévání a zavlažování. Stačí pořídit automatický systém pro zavlažování. V ideálním případě ho už rovnou zahrňte do požadavků na realizaci zahrady. Díky pravidelnému přísunu vody si vaše okrasná zahrádka udrží svěžest i během horkých letních dní a nepřijdete o všechny vynaložené prostředky.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h