Nepodceňujte příslušenství ke grilu

Nepodceňujte příslušenství ke grilu

Milujete grilování a už vás přestává bavit připravovat skvělé steaky bez kvalitního vybavení? Není se čemu divit! Pouhý gril v žádném případě nemůže stačit.

Potřebovat totiž budete i spoustu dalšího kvalitního vybavení, které vám usnadní přípravu jednotlivých pokrmů. Namítnout lze to, že si můžete vystačit i s obyčejným prkénkem, nožem a vidličkami. Není tomu tak! Třeba při narušení masa vidličkou či nožem vyteče šťáva, jež mu dává dokonalou chuť. Co všechno byste tedy měli doma mít?

Praktické obracečky a kleště

Začít bychom měli bezesporu nástroji určenými k uchopení a obracení grilovaného masa nebo jiných potravin. U grilovací obracečky si dejte pozor především na její délku, bytelnou konstrukci a samozřejmě madlo. To by mělo být optimálně vyrobeno ze dřeva. U kleští je zapotřebí mít jistotu, že jejich sevření dokáže maso bez problémů udržet. Rukojeť by měla být také dřevěná, aby nepálila. Pokud jsou nástroje ještě opatřeny stylovými poutky, bez problémů je zavěsíte dle potřeby kamkoli.

Špízy, rošty a další speciální pomůcky

Pokud milujete maso, stoprocentně si občas ugrilujete taktéž voňavé špízy. Navlékat maso, cibuli, klobásu nebo kabanos na dřevěné hůlky není optimální. Jsou hodně křehké a lámou se. Vše řeší kvalitní nerezové špízy na grilování. K dostání jsou jak 1 cm široké, tak i silnější 1,6 cm. Jinak není od věci mít doma i nejrůznější rošty pro speciální grilované pochoutky. Jmenovat bychom mohli kupříkladu kolébky pro přípravu žeber, případně grilovací rošty na ryby anebo litinové pánve.

Buďte styloví

I oblečení hraje při grilování roli. Vezmete-li si na sebe pouze obyčejné tepláky nebo jiný zahradní oděv, neoslníte. Stylová zástěra, čepice a také grilovací rukavice dokážou doslova divy. Ať už se hodláte obléct či vybavit zajímavými pomůckami, navštivte eshop www.forgrill.cz, kde najdete veškeré zmiňované vybavení pro grilování.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h