Nový internetový magazín o bydlení Home in cube

Nový internetový magazín o bydlení Home in cube

Zajímáte se o moderní bydlení? Tak to vám s radostí představujeme nový internetový magazín homeincube.cz, kde naleznete praktické a užitečné rady, tipy na úpravy moderních interiérů a jejich vybavení.

Zajisté vás zaujmou rozhovory se zajímavými lidmi, kteří se věnují řemeslné výrobě a jsou v tomto oboru na špici. Nechybí fotografie a videa o moderním a stylovém bydlení, bytové a zahradní architektuře a úpravách interiérů. Cílem je představit moderní bydlení ve čtivé formě a zahalit online časopis do luxusu informací - snaží se zde držet krok se současnými trendy, o čem vypovídá originální vizuální stránka webu.

Online časopis - zajímavé články a reportáže

Kde jinde hledat inspiraci, rady a informace než v internetovém magazínu? Moderní bydlení nezahrnuje jen správný výběr nábytku, ale také je nutno si pohrát s bytovými doplňky, výmalbou a kreativními svítidly. A to vše tento online časopis nabízí ve velké míře. Každý den se můžete seznámit s novými trendy a nápady, které budou pro vás tou nejlepší inspirací. Dovíte se, že moderní je funkčnost, komfort s nádechem extravagance. Že se fantazii meze nekladou, ale méně znamená více. Ano vše je dovoleno s ohledem na skutečnost, že dům, chalupa, chata nebo byt musí sloužit člověku a ne člověk své nemovitosti.

Komfortní bydlení zajistí stylové interiéry

Stylové interiéry zajistí komfort, pokud zvolíte vhodný nábytek a efektní doplňky. Nabízejí se vám nekonečné možnosti, jak své bydlení přizpůsobit svým požadavkům. Moderní bydlení odpovídá současnému životnímu stylu, vytváříte prostor pro uspokojování svých potřeb s ohledem na svou rodinu a přátelé, kteří vás budou chodit navštěvovat. Můžete se klidně nechat inspirovat jednoduchým japonským stylem popřípadě se řídit čínskými zásadami Feng-Shui a dle tohoto principu si třeba zařídit kuchyň. To a mnohem více se dovíte na stránkách tohoto nového internetového magazínu.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h