Nůžkové stany dostupné pro každého

Nůžkové stany dostupné pro každého

Vítáme léto a těšíme se na zahradní slavnosti. A jelikož nepořádáme garden party ve stylu anglické panovnice, která do svých zahrad zve kolem tisícky hostů, tak se spokojíme s jednoduchým nůžkovým stanem. Nůžkový stan nás ochrání nejen před vtíravými slunečnímu parsky, deštěm či větrem a zvědavými pohledy sousedů, ale navíc nám poslouží i jako přístřešek k úkrytu jídla nebo grilu, hudby a jiné drobné techniky.

 

Nůžkové stany dodáváme v různých barvách a velikostech

Přejít k výběru nůžkového stanu na T-zboží.cz - všechny jsou skladem a do 2 dnů u Vás!


Nůžkové stany jsou typické svým jednoduše ovladatelným mechanismem rozevírání, kdy i jediným pohybem stan rozloží méně zručný člověk a to bez použití nářadí. Ano během dvou minut si můžete stan postavit na místě, kde chcete slavit narozeniny, grilovat a toužíte si pojisti akci před nenadálým deštěm. Stany se dodávají v různých rozměrech a barvách – žlutá, zelená, oranžová, modrá, černá. Mají bytelnou, bezpečnou konstrukci a několika úrovňové výškové nastavení. Co víc! Nůžkové stany si můžete nechat potisknout reklamním sloganem či efektní animací.


Nůžkové stany – technologicky špičkově zpracovaná konstrukce


 Díky svému širokému využití jsou nůžkové stany velice žádané. Taktéž jednoduchý mechanismus a lehká špičkově technologicky zpracovaná konstrukce dodává tomuto výrobku na jisté atraktivitě. Odnímatelné bočnice uchycované suchým zipem, jsou vybaveny i průhledným oknem, kdy pevná a velice odolná střecha poctivě zastřeší každou akci.  Nůžkové stany jsou velmi skladné, takže je jednoduše můžete převážet v kufru od auta nebo si je uložit do větší tašky.  Přenosné tašky určené pro tyto výrobky naleznete v našem internetovém obchodě, stejně tak nabízíme náhradní boční stěny pro párty a nůžkové stany včetně moskytiéry. Moskytiéra vás a vaše hosty dokonale ochrání před dotěrným hmyzem, proto ji vřele doporučujeme přiobjednat k nůžkovému stanu.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h