Oblá hrana u dveří Solodoor

Oblá hrana u dveří Solodoor

Dveře Solodoor patří k vyhledávaným interiérovým doplňkům mnohých rodinných a komerčních objektů. Kvalita zpracování, odolnost materiálu, speciální povrchové úpravy a další klady doprovázené nízkými a zajímavými cenami. Nyní však ve speciální akci na interiérové dveře.

Je to oblá hrana u dveří, která se stává hitem posledních návrhářských trendů. Jedinečný vzhled tohoto prvku je doprovázen především praktickou stránkou, s níž vás trochu hlouběji seznámíme.

Dveře a zárubně Solodoor

Jak asi každý správně tuší, jde o bezpečnostní prvek, jež chrání nejenom samotné dveře při střetu s nejrůznějšími předměty, ale i vás či malé děti. Při nepozornosti vrazí do dveří kde kdo. Nyní bez jakéhokoliv vážnějšího zranění.

Oblá hrana u dveří díky svému tvaru nikomu neublíží a s pomocí odolného povrchu vše ustojí. Interiérové dveře tohoto typu však přináší i mnohé navíc.

  • Nehrozí vám zadrhávání oblečení nebo hadru při pravidelné údržbě dveří
  • Vyvarujete se odlepování povrchové fólie v často namáhaných místech

Dveře s oblou hranou zkrátka překonávají běžný standard a posouvají vybavení vnitřních prostor do vyšší a příjemnější úrovně.

Akce na interiérové dveře


Rozhodnete-li se do svých domácích prostor zakomponovat něco obdobného, budou dveře Solodoor jednoznačnou volbou. Navíc, když přichází výhodná sleva, respektive oblou hranu u dveří získáte bez jakéhokoliv příplatku.

Tato výrobní úprava vám bude provedena u nejrůznějších modelů dveří, jako jsou Gabreta, Vertigo, Styl, Klasik, Excelent a jiné.

Vsaďte na moderní a unikátní dveře Solodoor, které jsou především o dokonalém designu, na jehož tvorbě se podílel uznávaný bytový architekt. Investujte do lepších dveří, jež budou nedílnou součástí vašeho interiéru po mnoho dalších let. Novinka sklízecí obdiv u spousty spokojených zákazníků, mezi něž se zařadíte také.

 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h