Oblíbené ekologické palivo - ekobrikety

Oblíbené ekologické palivo - ekobrikety

Tančící plamínky v krbu, praskající polínka s vůní pryskyřice v krbových kamnech – jedinečná atmosféra útulného teplého domova. 

Taktéž mají něco do sebe i bukové klády, které svým intenzivním plamenem pěkně vyhřívají v krbu rodinný dům, chalupu nebo chatu.  Jen s pěknou zásobou dřeva zvítězíme nad zimou bez ohledu na to, jak bude studeno. Co dělat v situaci, kdy nám dřevo nestihlo pro deštivé počasí do zimy proschnout? Existuje komfortní řešení, jak zvítězit nad mrazem - ekobrikety. Nabídka moderních ekopaliv je vskutku ohromná - brikety, peletky či štěpka. Rašelina, sláma, piliny, seno, slunečnice či dokonce kůra, nebo odpadový papír.  Je těžké se v tom zorientovat, proto doporučujeme všem zájemcům o kvalitní ekobrikety navštívit největšího dodavatele dřevěných briket v České republice -  optimtop.cz.

Ekobrikety z měkkého a tvrdého dřeva

Dřevěné brikety se na trh dodávají jako lámané válce různých délek, řezané válce s kalibrovanou délkou, plné brikety, brikety s otvorem uvnitř či cihličky různých tvarů a velikostí. Platí pravidlo - čím je povrch brikety větší v poměru k jejímu objemu, tím lépe se k ní při hoření dostane kyslík. OPTIMTOP nabízí válcové brikety z měkkého i tvrdého dřeva. Pro celodenní topení oceníte válcové brikety vyrobené z měkkého dřeva, do kterých se přidává malé množství kůry – vysoká výhřevnost a stabilní doba hoření. Výrobek je označen TOP KLASIK. Velký zájem je o brikety RUF, které se vyrábějí z bukových hoblin a pilin.

OPTIMTOP - výhodný nákup za mimosezónní ceny na jaře a v létě

Zacelení dřevěných briket zajistí tlak lisu, který je možné kombinovat i s ohřevem. Čím je objemová hmotnost ekobrikety vyšší, tím vyšší objemovou výhřevnost a pomaleji hoření lze očekávat. Během hoření tak brikety zvětšují svůj objem, a proto je třeba při přikládání nechávat volný prostor pro jejich expanzi. Neváhejte a již nyní si objednejte za zvýhodněné ceny ekobrikety v eshopu, kde je ohromná nabídka různých druhů dřevěných briket. Doprava zdarma po celé České republice již od jedné objednané palety!

  

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h