Kvalitní nábytek obývací stěny | Nábytkové stěny

Obývací stěna jako základní nábytek v obývacím pokoji

Robustní nábytkové sestavy ustupují z popředí zájmu, kdy je nahrazují výrazné obývací stěny v moderním designu. Nábytek obývací stěny patří i v internetové době mezi nejžádanější artikl s novodobým trendem – vzdušnost a praktičnost.

Obývací pokoj je společenská místnost, kde se schází celá rodina s přáteli, a proto by měla působit reprezentativně a útulně. Dominantou obývacích pokojů jsou nábytkové stěny. Robustní nábytkové sestavy ustupují z popředí zájmu, kdy je nahrazují výrazné obývací stěny v moderním designu. Nábytek obývací stěny patří i v internetové době mezi nejžádanější artikl s novodobým trendem – vzdušnost a praktičnost.

Přejít k výběru konkrétní obývací stěny


Základním prvkem obývacích pokojů je televize, které je zpravidla podoba nábytku podřízena.  Bytoví designéři s touto skutečnosti počítají a navrhují sestavy, kde živý obraz pěkně vynikne a neruší. Televize se doporučuje zavěšovat na zeď a nejlépe na dřevěné pozadí, díky tomu vystoupí přirozené geometrické linie a kabely vedoucí od televize a další techniky jsou rafinovaně schované.
Nábytkové stěny v obývacím pokoji – záleží jen na majiteli bytu, zda dá přednost šuplíkům, policím či různě tvarovaným skříňkám.  Materiál volíme podle stylu bydlení a v tomto ohledu rozhodně nepřijde zákazník zkrátka, neboť trh nabízí nekonečné množství tvarů a materiálů. Mezi nejlevnější materiál se řadí lamino, dále se využívá foliovaná MDH, dýha, dražší materiál je masiv. Dřevo kombinujeme s kovy a sklem, čímž docílíme luxusního a odlehčeného vzhledu nábytku.
V kurzu jsou nadále minimalistické nábytkové stěny, tvořící systematicky uspořádané police a skříňky s možností variabilního uspořádání, kdy platí pravidlo – do malého pokoje instalujeme menší obývací stěnu, neboť velká bytová sestava nepůsobí dobře.
Pokud zamíříte na veletrhy nábytku, tak zjistíte, že se ´Evropa´zuřivě brání asijské produkci a to kvalitou zpracováním a důrazem na detail.
Nábytek obývací stěny – výběr je na vás, sami si musíte vybrat nábytkovou stěnu, která vám bude nejlépe vyhovovat a bude vaší domácnosti slušet.

Přejít k výběru konkrétní obývací stěnyDoprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h