Obývací stěna v barvě sněhu

Obývací stěna v barvě sněhu

Obývací pokoj je místem setkání s rodinou a přáteli, místem, kde prožíváme společné a příjemné chvíle. Také je to místnost, kde večer, po těžkém pracovním dni usedáme třeba k televizi nebo k zajímavé knížce. Proto si musíme dát záležet na tom, jak bude tato místnost zařízená, zkrátka musíme se tam cítit bezvýhradně bezpečně a pohodlně. Pokud patříte mezi ty, kteří zařizují nový obývací pokoj nebo nad tím alespoň přemýšlejí, nabízíme širokou škálu kvalitních obývacích stěn a obývacích sestav. Že nevíte, kterou z takového množství vybrat? A co takhle vsadit na bílou!

Bílá, bílá, bíla, bíla, komu by se nelíbila...

Barvy jsou všude kolem a ovlivňují nás a naší náladu mnohem více, než si možná myslíme. Bílá barva je symbolem čistoty, svěžesti a přímosti, zkuste proto bílou barvu vnést do vašeho domu prostřednictvím obývací stěny, která obývací pokoj dozajista rozzáří a opticky zvětší.

Nadčasová moderna v podání obývací sestava Wave

Tato "nadpozemsky" originální obývací sestava s názvem Wave bude vhodná spíše do novostaveb nebo moderně zařízených bytů. Design této sestavy je vrcholem v součastném nábytkářském průmyslu. Sestava je tvořena kombinací dvou barev, a to bílá lesk a šedý dub. Tyto barvy se mezi sebou prolínají v geometrických obloucích, což působí velice moderně a svěže. Celý design obývací sestavy Wave doplňuje osvětlení, které je součástí všech dílů, a které dodává této obývací sestavě prvek luxusu. Součástí této sestavy je visící polička, komoda s osvětlením, RTV stolek s osvětlením a vitrína s osvětlením.

 

Jen bíla to může být...

V bílé barvě je vyvedena také obývací stěna Slate, která je vyrobena z kvalitního lamina. Design obývací stěny Slate tvoří kontrastní kombinace bílé a černé barvy. Stejně tak, jako obývací sestava Wave, i stěna Slate je doplněna osvětlením, které váš domov projasní a rozzáří. Zkuste změnu a vsaďte na bílou!

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h