Obývací stěny a obývací pokoje - fotogalerie

Obývací stěny a obývací pokoje - fotogalerie

Nejlepší fotogalerií obývacích stěn a pokojů jsou naše prodejní kategorie. Obývací stěny jsou nafoceny přímo v architektem připraveném interiéru. Představa obývací stěny je tak dokonalá a směle může složit pro vaši inspiraci.

Jak je patrné z naší fotogalerie obývací pokoje, tak obývací stěna to už není jen kus monstrózního nábytku, ale špičková designérská práce.  Volné prostory pro skleničky, knihy a další věci potřebujeme, ale jde to i jinak. Dnešní bytové sestavy mají úplně jiný význam, a přesto v nich nechybí dostatek úložného prostoru. Řada lidí si zařizuje společenskou místnost bez obývací stěny, kdy si vystačí jen s policemi, ale tato varianta se nám jeví jako velmi nepraktická.

Fotogalerie plná obývacích stěn :-)


Obývací stěny fotogalerie – bytové sestavy jsou k mání nejen za velmi rozumné ceny, ale navíc máte možnost velkého výběru. Nábytek je jednoduchý, vzdušný a nezabere tolik místa. Nabízíme stěny z celosvětové produkce – Dánsko, Itálie, Polsko, Slovensko a nechybí kvalitní český nábytek.

Dánský nábytek se vyznačuje precizním provedením s důrazem na kvalitu zpracování. Splňuje veškeré normy ekologické výroby, snadná montáž – čistý, nadčasový a funkční design, umírněné barvy. Cenově dostupný, splňující veškeré nároky pro každodenní používání.
Italský nábytek – fotogalerie obývací pokoje. Nejedna žena se zamilovala do italské módy. Italové mají vytříbený cit pro detaily, barvu, tvary a materiál.  Obývací stěna z poloostrova propůjčí vašemu pokoji jedinečný styl s nádechem slunného italského pobřeží. Italský temperament a optimismus je patrný na každém kusu nábytku.
Možná málokdo ví, že Polsko je nábytkářská velmoc – 23 tisíc firem zaměstnává 133 tisíc lidí, máte možná doma i vy polský nábytek, aniž to tušíte. Největším odběratelem polského nábytku je Německo a švédský koncern IKEA spolupracoval s polskými výrobci nábytku za časů lidové republiky.
Nesmíme zapomenout na českého výrobce – obývací stěny fotogalerie. Česká produkce se vyznačuje funkčnosti, širokým výběrem různých stylů a nábytek je navržen tak, aby se dal jednoduše umístit do pokoje.


Pořídili jste si novou obývákovou stěnu a potřebujete ji smontovat? Nabízím precizní a cenově dostupné montáže nábytku všech výrobců v Praze a okolí.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h