Obývací stěny z masivu | Masiv obývací stěny buk

Obývací stěny z masivu - luxus do vašeho obýváku

Obývací stěny z masivu patří k luxusnímu vybavení obývacího pokoje. K nevýhodám obývacích stěn z masivu patří vyšší cena. Jinak nábytek z masivu nabízí už jen samé výhody!

Pro většinu z nás je obývací pokoj centrem veškerého dění v domácnosti. V obýváku nečekáme na rozdíl od jiných místností žádné soukromí. Naopak, zde se potkáváme s ostatními členy domácnosti. V moderním bydlení se stává pravidlem, že je kuchyňský prostor s obývacím pokojem spojený. Když si pozveme návštěvu, usadíme ji do sedací soupravy v obývacím pokoji.

Přejít do kategorie Obývací stěny

Našli byste ještě mnoho důvodů, proč zrovna obývací pokoj vybavit co nejlépe. Když obývací stěnu, tak v harmonii s okolním interiérem, když atmosféru, tak příjemnou, když osvětlení, tak tlumené...

Obývací stěny z masivu

Masivní dřevo vždy bylo, je a bude tím nejlepším, co můžete mít jako materiál. Například třeba lamino je tvrdší materiál, než masiv. Neopakovatelný a jedinečný design masivního dřeva ale těžko něco nahradí. Milovníci přírodních materiálů masiv přímo milují. Používáním nábytku z masivu se v něm vytvářejí malé oděrky nebo vtlačená místa. To jsou maličkosti, které na povrchu masivu vytvoří tu správnou patinu a evokují v majitelech vzpomínky (to se o nábytku z lamina nebo z folie říci nedá). Nábytek z masivu časem nestárne, spíše získává na hodnotě. K nejlepším masivům patří dubové nebo bukové dřevo. Buk a dub jsou nejtvrdší česká dřeva. Dub je v přírodním provedení spíše světle hnědé barvy s krásnými léty typickými pro dubové dřevo. Buk je spíše světlejší, v případě pařeného buku spíše do růžova. V bukovém dřevu nejsou příliš léta znatelná...

Obývací stěna z masivu Barrie

Na titulním obrázku je obývací stěna Barrie. Ta patří mezi luxusní obývací stěny vyrobené z kombinace masivu, dýhy a lamina. Čelní plochy jsou z masivního dubového dřeva s přírodní povrchovou úpravou - olejem.

Přejít do kategorie Obývací stěny

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h