Ochraňte svou chatu či garáž s pomocí šikovného GSM multifunkčního alarmu

Ochraňte svou chatu či garáž s pomocí šikovného GSM multifunkčního alarmu

Ochrana majetku je tématem, které zajímá asi každého. Bohužel je ale pozdě zabývat se jím až ve chvíli, kdy nás navštíví zloději a něco nám odcizí.

Situacím, kdy takto zbytečně přijdeme o cenné věci, se dá předejít a není to ani nijak technicky či finančně náročné. Stačí si pořídit šikovný GSM multifunkční alarm JETT, který vás okamžitě upozorní na podezřelý pohyb kolem vašeho majetku. Včasným zásahem pak můžete zlodějům zabránit v jejich lupu.

Jednoduchý a nenápadný pomocník

Co se týče bydlení, s investicí do zabezpečovacího systému mnoho lidí počítá. Pokud jde ale o jiné stavby, jako je například garáž, zahradní domek, chata a podobně, tam už na něco takového nedojde. Přitom i tam bývá často uschovaný majetek i za desítky tisíc korun. Jenže cena zabezpečení by byla příliš vysoká? Pozor, to tak nemusí vůbec být! U šikovného pomocníka GSM multifunkčního alarmu JETT se nemusíte se bát vysokých investic, které se v porovnání s hodnotou věcí třeba na chatě nebo v zahradní kůlně asi opravdu nevyplatí. Jeho pořízení je otázkou necelých tří tisíc korun, což není mnoho v porovnání s jeho užitkem. Ani není třeba žádné složité instalace a zapojování elektrických kabelů. GSM alarm JETT má podobu malé krabičky s rozměry 10x6x2 cm, dá se tak velmi snadno ukrýt kamkoliv. Jeho zadní strana je navíc opatřena silným magnetem, díky tomu jej můžete umístit třeba přímo na zahradní traktůrek nebo motorku, kterou chcete ochránit. Malé rozměry a nenápadnost jsou velkými výhodami tohoto alarmu.

Spolehlivost a nenáročnost provozu

A jak funguje, když k němu nevedou žádné kabely? Pohání ho velice výkonná baterie, která vydrží po nabití v pohotovosti více než 3 měsíce. GSM alarm stačí vybavit obyčejnou levnou předplacenou SIM kartou, z tohoto čísla vám pak bude alarm zasílat informace o pohybu ve svém okolí, reaguje na vibrace. Lze nastavit, zda vám zašle SMS zprávu, nebo vás prozvoní, stejně tak lze nastavit délka vibrací před odesláním upozornění, aby se zamezilo případným planým poplachům. I když někdy je lepší řešit zbytečný poplach, než se vůbec nedozvědět o skutečném nebezpečí, souhlasíte? Tak nenechte zlodějům volnou cestu a znesnadněte jim jejich záměr.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h