Odsavače par - inteligentní řešení

Odsavače par - inteligentní řešení

Odsavače par
Odsavač par je ideální pomocník do každé kuchyně, pokud nestojíte o výpary a různé zápachy.  Výběr odsavačů par je velký – komínové, ostrůvkové, výsuvné, výklopné, klasické nebo plně vestavěné. Kdo by nestál o kompletní vybavení v kuchyni? Jen kvalitní digestoř vás zbaví zápachu a mastných výparů.

Toto zařízení ocení zejména, majitelé malých bytových jednotek, kde jsou kuchyňské kouty bez oken. Ovšem tento přístroj je důležitý i ve větších prostorách, zejména tam, kde je spojena kuchyň s obývacím pokojem.

 
Odsavače par – nezbytná součást vaší kuchyně


 Odsavač par by měl zapadnout do stylu vaší kuchyně a ladit s ostatními spotřebiči. Do malé kuchyně postačí podvěsný odsavač par, který se instaluje pod skříňky. Oblíbená je i varianta oblouková nebo kruhová. Ovšem nejpraktičtější jsou komínové odsavače par, které se instalují nahoru mezi skříňky nebo do rohu. K dispozici jsou i digestoře s možností teleskopického výsunu, kdy se vám vyklopí jen určitá část zařízení.  Trh nabízí i atypické odsavače par vhodné pro šikmé stropy a různé výklenky.   Odsavače par vybíráme podle toho, zda je kuchyň vybavena otvorem do světlíku, komínové nebo ventilační šachty. Pokud tyto možnosti nejsou, tak si musíte objednat recirkulační digestoř, která vrací přefiltrovaný vzduch do místnosti.


Nabízíme výkonné a málo hlučné odsavače par


Odsavače par mají moderní design, takže se jedná i o estetický prvek. Ovšem jak digestoř vypadá, je to poslední kriterium. Důležité je se zajímat o výkon odsávání a hlučnost. Je logické, že s vyšší rychlostí se zvyšuje i hlučnost a čím je výrobek větší, tím je větší výkon. Taky je důležitá vzdálenost mezi odsavačem a sporákem, kdy se doporučuje 75 cm a u elektrické varné desky je optimální vzdálenost 65 cm.  Inspiraci naleznete v našem internetovém obchodě, kde se na odsavače par specializujeme.

 


Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h