Odvoz odpadu a suti Praha

Odvoz odpadu a suti Praha

Pokud se pustíme do velkého úklidu nebo rekonstrukce, přihodí se, že si nevíme s odpady rady.

Jak se jich zbavit, aniž bychom zatížili životní prostředí? Odvoz odpadu zajišťují specializované firmy. Pokud žijete poblíž Prahy, odborník na odpad je firma Milan Vejšický Autodoprava s lehce zapamatovatelným emailem - vyvazime.bordel@email.cz. Firma se nezabývá pouze odvozem suti a odpadu, písku, štěrku nebo betonu, ale také se angažuje při zemních prací, pomůže vám zlikvidovat odpad ze zahrad. Taktéž komunální odpad není problém stejně jako likvidace eternitu.

Kontejnery AVIA a TATRA jsou připravené na váš odpad

Bez dobré organizace a zaběhnutého systému je třídění odpadu v domácnosti a ve firmě nepříjemnou záležitostí. Nenechejte si odvážet suť  amatérem. Nekompetentní pracovníci způsobí kolikrát více škody jak užitku. Nebo naopak potřebujete na stavbu dovézt nějaký materiál? Příkladně písek, štěrk nebo beton? I v tomto případě vám vyjde firma Milan Vejšický Autodoprava vstříc. Individuální přístup, krátké dodací lhůty a množstevní slevy (pro Smíchov, Košíře, Radlice, Jinonice a Nové Butovice) – běžná věc. Tým odhodlaných pracovníků je vám k dispozici od pondělí do soboty. 

Proč Milan Vejšický Autodoprava?

Prioritou firmy je spokojenost zákazníka. Předností - profesionalita a dlouholetá zkušenost na trhu. Samozřejmostí - osobní přístup, serióznost, vysoká pečlivost a bezpečná likvidace odpadů.  Přece se nebudete trápit s odvozem nepotřebného materiálu pomocí vozíčku přidělaného za automobilem. Zničíte si auto i svoje nervy. Výše zmíněná firma nabízí své služby za rozumné ceny a kontejnery na odpad jsou velké. Majitel společnosti disponuje veškerými povoleními k nakládání s odpady, ve finále zákazníci obdrží “potvrzení o převzetí odpadu ke zneškodnění“, důležitý dokument pro kolaudační rozhodnutí.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h